Drukarnia Beltrani w portfolio More Bananas

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Drukarnia Beltrani w portfolio More Bananas

W lipcu More Bananas rozpoczęło współpracę z marką Beltrani – krakowską drukarnią. Agencja odpowiada za komunikację marki oraz jej spójny wizerunek w social mediach.

Do zadań More Bananas będzie należało prowadzenie profilu marki na Facebooku. Agencja odpowiada również za kampanie Facebook Ads i Google Ads. 

Zadbamy o wizerunek marki Beltrani w mediach społecznościowych. Chcemy, aby jak najwięcej osób dowiedziało się o tej firmie. Będziemy podkreślać profesjonalizm, przybliżać ofertę marki, a także podkreślać jej charakter – podsumowuje Natalia Sikora, social media manager w More Bananas.

Beltrani to krakowska drukarnia specjalizująca się w produkcji kolorowych książek, broszur i katalogów w różnych wariantach oprawy. Firma drukuje również standardowe produkty poligraficzne.

Klient zdecydował się na współpracę po przedstawieniu oferty agencji. Za działania odpowiedzialna jest Natalia Sikora (social media manager) oraz Amadeusz Kusibab (performance marketing specialist) przy wsparciu graficznym Moniki Biernat (graphic designer).

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij