Jadłonomia nadaje – podcast nie tylko dla wegan w Audiotece

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Jadłonomia nadaje – podcast nie tylko dla wegan w Audiotece

Marta Dymek, autorka książek kucharskich i bloga Jadłonomia, rusza z autorskim podcastem. Od 9 września, w nowej ramówce Audioteki, co tydzień najsłynniejsza polska weganka i jej goście będą poszukiwać odpowiedzi na nurtujące pytania. Tematy wykraczają daleko poza roślinne przepisy.

Zaczęło się od automatycznej sekretarki Jadłonomii. To na nią fani Marty Dymek mogli i mogą nadal nagrywać pytania dotyczące kulinarnych rozterek. Już pierwsze wiadomości głosowe potwierdziły, że jedzenie jest nie tylko naturalną potrzebą i przyjemnością, ale także źródłem światopoglądowych i etycznych dylematów.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Nie ma niemądrych pytań i nie ma prostych odpowiedzi, ale podcast Jadłonomia nadaje nie idzie na łatwiznę.

– Z jakich powodów kiedyś jedliśmy mniej mięsa? Jak psychologia może pomóc zrozumieć zwierzęta? Czy da się pogodzić biznes z aktywizmem? A w końcu: dlaczego kuchnia roślinna nie uratuje świata? O tym wszystkim chciałabym mówić w podcaście „Jadłonomia nadaje”. Do rozmów zapraszam wspaniałych gości i to oni opowiedzą o tym, jak wymyślać lub tworzyć lepszą rzeczywistość – tłumaczy autorka Marta Dymek.

Podcast jest skierowany nie tylko do osób już przekonanych do kuchni wegańskiej, ale także do tych, którzy dopiero badają grunt pod zmiany w swoich żywieniowych praktykach. Program ma na celu uświadomienie słuchaczom, że kuchnia roślinna może łączyć różne środowiska oraz perspektywy, z których przyglądamy się światu. I przede wszystkim, że siła oraz nadzieja tkwi we wspólnocie. Dlatego znajdzie się tutaj przestrzeń na „działanie od kuchni” i rozmowę z odbiorcami.

Podcast Jadłonomia nadaje powstał we współpracy z Audioteką i wydawnictwem Marginesy. Pytania do programu wciąż można nagrywać na automatyczną sekretarkę Jadłonomii pod numerem 22 230 2345. Wybrane wiadomości będą odtwarzane w programie, dzięki czemu słuchacze staną się współtwórcami całego przedsięwzięcia.

– Podcasty w Audiotece wciąż zyskują na popularności, dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw upodobaniom naszych odbiorców i stworzyliśmy nową podcastową ramówkę. Od poniedziałku do piątku nasi słuchacze otrzymają porządną dawkę najlepszych audycji o bardzo różnorodnej tematyce. Bardzo cieszymy się, że udało nam się nawiązać współpracę z Martą Dymek i Wydawnictwem Marginesy. Nie wyobrażamy sobie lepszych osób do tworzenia kulinarno-ekologicznego programu – komentuje prezes Audioteki, Marcin Beme.

Pierwszego odcinka podcastu „Jadłonomia nadaje” można posłuchać od 9 września w aplikacji Audioteki. Kolejne odcinki w każdą środę. Audycja będzie dostępna bezpłatnie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij