Saatchi & Saatchi z tytułem Business Superbrands

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Saatchi & Saatchi z tytułem Business Superbrands

Agencja Saatchi & Saatchi, należąca do Publicis Groupe otrzymała w 2020 roku tytuł Business Superbrands. Tytuł przyznawany jest przez Konfederację Lewiatan na podstawie siły, rozpoznawalności, stabilności i sukcesów marki.

W XIV edycji nagród Superbrands, w wyniku głosowania Ekspertów Konfederacji Lewiatan Agencja SAATCHI & SAATCHI znalazła się wśród najsilniejszych marek biznesowych na polskim rynku i została wyróżniona tytułem Business Superbrands 2020. Eksperci Konfederacji Lewiatan oceniali jakość produktów bądź usług, jakość relacji b2b, innowacyjność oraz działania CSR. W tej edycji, w kategorii: usługi marketingowe, podkategoria: agencje reklamowe i brand design, zostało wyróżnionych 6 marek, w tym Saatchi & Saatchi.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Od wielu lat eksperci Saatchi & Saatchi tworzą wyjątkowe doświadczenia ludzi z markami. Dzisiaj z dumą patrzymy jak dużo z tych marek stało się nie tylko liderami w swoich kategoriach, a wręcz Lovemarkami, uwielbianymi przez konsumentów. Tym bardziej nas cieszy, że troszcząc się o pozycję i biznes naszych klientów, sami zostaliśmy nagrodzeni tytułem Business Superbrands. To docenienie pracy wszystkich ekspertów w ponad 28-letniej historii Saatchi & Saatchi na polskim rynku – powiedziała Ewa Wolska-Rzewuska, general manager Saatchi & Saatchi.

Saatchi & Saatchi to jedna z wiodących i najlepiej rozpoznawalnych agencji kreatywnych, pracująca dla najbardziej wymagających marketerów. Agencja należy do Publicis Groupe, jednego z dwóch największych globalnych holdingów reklamowych działających na polskim rynku.

Agencja w 2019 i 2018 zdobyła 50 nagród i tytułów w polskich i międzynarodowych konkursach, w tym w prestiżowych Cannes Lions i Clio Awards. W 2019 roku została: Agencją Roku w konkursie MIXX Awards, zdobyła 3. miejsce w zestawieniu agencji reklamowych w konkursie efektywności reklamowej Effie Awards. Znalazła się także w zestawieniu najefektywniejszych agencji 20-lecia Effie Awards. Inne osiągnięcia agencji to: tytuł Międzynarodowy Sukces Roku przyznany przez Media & Marketing Polska w 2019 roku, 1. miejsce w zestawieniu agencji reklamowych w konkursie efektywności reklamowej Effie Awards w latach 2018 i 2017, tytuły Agencja Roku w Konkursie KTR w 2017 roku, Agencja Roku w konkursie Innovation Award 2017.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij