Tomasz Lis pokieruje Havas PR

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Tomasz Lis pokieruje Havas PR

Tomasz Lis objął stanowisko executive directora w agencji public relations Havas PR Warsaw i odpowiada za zarządzanie działalnością operacyjną spółki. Dotychczas pełnił funkcję account directora w agencji Partner of Promotion.

Alicja Górka-Pruszczak, która od czerwca 2018 roku zajmowała objęte przez Lisa stanowisko, zrezygnowała z pełnionej funkcji. Tym samym, po 8 latach współpracy rozstała się z firmą.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Tomasz Lis posiada ponad 20-letnie doświadczenie w branży komunikacji marketingowej i PR. Specjalizuje się w zarządzaniu reputacją oraz tworzeniu strategii komunikacji marek. Wcześniej account director w Partner of Promotion, dyrektor ds. marketingu i komunikacji w Philipiak Milano i dyrektor Działu Brand Communications w On Board Ecco Network. Laureat i juror takich konkursów branżowych, jak Złote Spinacze czy Cannes Lions. Doradzał takim markom, firmom i instytucjom, jak Absolut Vodka, Diageo, Kompania Piwowarska, Procter&Gamble, Nestlé, Coca Cola, Oshee, Tesco, PKO Bank Polski, Ministerstwo Finansów, VF Corporation, Fox, Sharp, Sony.

 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij