Podwójne złoto dla Public Dialog w konkursie Stevie Awards

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Podwójne złoto dla Public Dialog w konkursie Stevie Awards

Agencja Public Dialog została doceniona w międzynarodowym konkursie Stevie Awards. Projekt „Mali Ratownicy” zrealizowany we współpracy z Volkswagen Polska został nagrodzony aż dwoma złotymi statuetkami.

Zgłoszony przez Public Dialog projekt zdobył najwyższe noty w dwóch kategoriach: Komunikacja Korporacyjna i Zaangażowanie Społeczności, pokonując 3800 innych prac z 63 krajów. Projekt „Mali Ratownicy” miał na celu edukację najmłodszych z zakresu udzielania pierwszej pomocy. W ciągu dwóch miesięcy w specjalnych Strefach Małych Ratowników na polskich plażach ratownicy medyczni przeszkolili ponad 17 000 dzieci. W trakcie trwania projektu agencja prowadziła m.in. biuro prasowe, pozycjonowała ambasadorów w mediach, organizowała konferencje prasowe.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Volkswagen stworzył program „Mali Ratownicy” w 2017 roku. Jego zadaniem jest nauczenie zasad udzielania pierwszej pomocy jak największej liczby dzieci i pokazanie, że jest to bardzo proste a jakże ważne. Program każdemu dziecku daje fantastyczną okazję do budowania jego wiedzy, umiejętności, i poczucia pewności siebie. Zaszczepia umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach, dodaje odwagi i pobudza chęć pomagania innym. W specjalnych strefach na polskich plażach, dzieci stawały się super bohaterami i uczyły się prawidłowo udzielać pierwszej pomocy, pod czujnym okiem profesjonalnych ratowników medycznych.

Stevie Awards jest największym konkursem biznesowym na świecie. Powstał w 2002 roku, aby honorować i promować osiągnięcia oraz sukcesy specjalistów i firm z całego świata.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij