Twoja Misja Soczi - olimpijska kampania Cheil dla Samsunga

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Twoja Misja Soczi - olimpijska kampania Cheil dla Samsunga

Wystartowała Twoja Misja Soczi – aplikacja konkursowa fimy Samsung, pozwalająca uczestnikom zaangażować się w olimpijskie emocje w niestandardowy sposób.

Stworzony na potrzeby kampanii wirtualny świat zawiera autorskie materiały olimpijczyków, sportowe relacje przygotowywane przez ambasadorów marki, ciekawostki techniczne oraz związane z nimi pytania i gry. Koncepcję aplikacji oraz kreację przygotowała agencja Cheil Polska.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Twoja Misja Soczi to platforma na portalu Facebook, która pozwoli spojrzeć na Igrzyska Olimpijskie innym okiem i wziąć udział w konkursie o Samsung GALAXY Note3.

Zbudowanie kampanii w oparciu o social media miało na celu dotarcie do osób młodych, aktywnych w mediach społecznościowych, których zainteresowanie standardowymi telewizyjnymi relacjami z Igrzysk Olimpijskich jest znikome. Aby przykuć ich uwagę, w aplikacji i na profilu Facebook Telefony Samsung przez okres 4 tygodni publikowane będą zakulisowe zdjęcia, filmy czy pamiętnikowe wrażenia na bieżąco dostarczane przez sportowców z Samsung GALAXY Team oraz grupę finalistów konkursu Samsung Mobilers. Kampania wspiera również komunikację flagowego smartfona firmy Samsung – GALAXY Note 3.

Zadaniem uczestników konkursu Twoja Misja Soczi będzie odpowiedź na szereg pytań związanych z publikowanymi informacjami oraz gra w dodawane cotygodniowo gry konkursowe. Dla zwycięzców przewidziane zostały nagrody tygodnia – polary, kamizelki zimowe, komplet czapki i komina oraz nagroda główna w postaci Samsung GALAXY Note 3. Konkursową aplikację wspiera kampania reklamowa na portalu Facebook oraz na portalach internetowych.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij