Twoja Misja Soczi - olimpijska kampania Cheil dla Samsunga

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Twoja Misja Soczi - olimpijska kampania Cheil dla Samsunga

Wystartowała Twoja Misja Soczi – aplikacja konkursowa fimy Samsung, pozwalająca uczestnikom zaangażować się w olimpijskie emocje w niestandardowy sposób.

Stworzony na potrzeby kampanii wirtualny świat zawiera autorskie materiały olimpijczyków, sportowe relacje przygotowywane przez ambasadorów marki, ciekawostki techniczne oraz związane z nimi pytania i gry. Koncepcję aplikacji oraz kreację przygotowała agencja Cheil Polska.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Twoja Misja Soczi to platforma na portalu Facebook, która pozwoli spojrzeć na Igrzyska Olimpijskie innym okiem i wziąć udział w konkursie o Samsung GALAXY Note3.

Zbudowanie kampanii w oparciu o social media miało na celu dotarcie do osób młodych, aktywnych w mediach społecznościowych, których zainteresowanie standardowymi telewizyjnymi relacjami z Igrzysk Olimpijskich jest znikome. Aby przykuć ich uwagę, w aplikacji i na profilu Facebook Telefony Samsung przez okres 4 tygodni publikowane będą zakulisowe zdjęcia, filmy czy pamiętnikowe wrażenia na bieżąco dostarczane przez sportowców z Samsung GALAXY Team oraz grupę finalistów konkursu Samsung Mobilers. Kampania wspiera również komunikację flagowego smartfona firmy Samsung – GALAXY Note 3.

Zadaniem uczestników konkursu Twoja Misja Soczi będzie odpowiedź na szereg pytań związanych z publikowanymi informacjami oraz gra w dodawane cotygodniowo gry konkursowe. Dla zwycięzców przewidziane zostały nagrody tygodnia – polary, kamizelki zimowe, komplet czapki i komina oraz nagroda główna w postaci Samsung GALAXY Note 3. Konkursową aplikację wspiera kampania reklamowa na portalu Facebook oraz na portalach internetowych.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij