Czystość bez smug! – Vileda promuje innowacyjną ściereczkę Actifibre

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Czystość bez smug! – Vileda promuje innowacyjną ściereczkę Actifibre

W nowym spocie telewizyjnym Vileda przekonuje, że powrót do czystego domu (np. po pracy) jest o wiele przyjemniejszy niż do takiego, w którym panuje bałagan. A jak szybko wysprzątać mieszkanie? Oczywiście używając jednego z flagowych produktów marki – ściereczki Actifibre.

Spot reklamowy jest emitowany w największych ogólnopolskich stacjach telewizyjnych, jak: TVP, Polsat, TVN oraz kanałach tematycznych. Nie zabrakło także działań internetowych, ukierunkowanych na odbiorców zdigitalizowanych. Przekaz wspiera komunikacja na kanale YouTube i na Facebooku oraz działania PR i w punktach sprzedaży.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Ściereczka Actifibre to produkt nowej generacji, którego właściwości czyszczące dorównują ścierkom najwyższej jakości mikrofibry i są efektem zastosowania unikalnej i opatentowanej technologii. Warstwa czyszcząca z mikrowłókien o strukturze przestrzennej 3D sprawia, że Actifibre znakomicie usuwa wszelkie zabrudzenia bez konieczności stosowania detergentów. A dzięki innowacyjnej technologii PVA, ściereczka doskonale pochłania (nawet do 100 ml) i  zatrzymuje w sobie wodę. W Efekcie powierzchnia jest nie tylko idealnie czysta, ale sucha i wolna od smug i zacieków już po pierwszym przetarciu.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij