Wrocławianie sadzą las za zakupy

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Wrocławianie sadzą las za zakupy

Przez cały miesiąc Wrocław Fashion Outlet zaprasza do udziału w akcji „Zasadź z nami las”, podczas której każdy z nas może przyczynić się do tego, że na wrocławskich Osobowicach wyrośnie las dla przyszłych pokoleń.

Wrocławski outlet wraz ze start upem społecznym dotlenieni.org przez cały wrzesień zaprasza do udziału w akcji „Zasadź z nami las”. Wystarczy dołączyć lub uczestniczyć w programie lojalnościowym Wrocław Fashion Club i dzięki codziennym zakupom przez cały czas trwania akcji, do 30 września, jedna osoba może „zasadzić” nawet kilkanaście drzew. Po jednym za każdy dzień, w którym dokonała transakcji zarejestrowanej w programie.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– W ten niezwykle prosty sposób chcemy zachęcić mieszkańców Wrocławia do realnego oszczędzania podczas zakupów, a także do zadbania o nasze naturalne otoczenie – mówi Katarzyna Warzecha, marketing manager.

Wszystkie drzewa, które „zasadzą” w ramach akcji klienci największego modowego outletu Dolnego Śląska, realnie zostaną zasadzone wczesną wiosną przez wolontariuszy dotlenieni.org w specjalnie wyznaczonym przez Zarząd Zieleni Miejskiej obszarze na wrocławskich Osobowicach. Organizatorzy akcji liczą, że wspólnie uda się zasadzić kilka tysięcy sadzonek różnorodnego drzewostanu, dzięki którym zadbamy nie tylko o miejską przyrodę, ale stworzymy przestrzeń, z której będą mogły się cieszyć kolejne pokolenia Wrocławian. O akcji na terenie centrum będzie przypomina także specjalna instalacja z drzewem materiały promocyjne wydrukowane na papierze pochodzącym z recyklingu

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij