Zmiany na stanowiskach w Platige Image

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Zmiany na stanowiskach w Platige Image

Zuzanna Budziszewska, specjalistka z 15 letnim doświadczeniem w obszarze zarządzania projektami reklamowymi i szerokim zakresem kompetencji w zakresie działań ATL, BTL i digital, została nową business development director w Platige Image.

Zastąpiła ona na tym stanowisku Pawła Szmausa, który od września bieżącego roku pełni funkcję business development directora - Special Projects / Experiential / High Tech Solutions, w ramach swojego stanowiska zajmując się m.in. projektami specjalnymi i interdyscyplinarnymi. Ponadto do zespołu produkcyjnego Działu Reklamy dołączyli Aleksandra Staszyńska – koordynatorka grafików, a także Karolina Sidorowicz - producentka.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Paweł Szmaus rozpoczął współpracę z Platige Image w 2018 roku. Przejście na nowe stanowisko jest naturalną konsekwencją jego dotychczasowych działań, polegających na poszukiwaniu nowych możliwości rynkowych i kreatywnym wykorzystaniu technologii nie związanych bezpośrednio z animacją. Na nowym stanowisku Paweł Szmaus odpowiada za projekty interdyscyplinarne (w tym parki rozrywki, wystawy, teatry) oraz immersyjne (AR/VR), co łączy się ze ścisłą współpracą z działami Creative Arts, Commercial, Events oraz R&D.

Do zadań Zuzanny Budziszewskiej, zajmującej się poprzednio rozwojem biznesu w SZUT SZUT Studio (wcześniej również Leo Burnett, Havas, czy McCann), będzie należało wzmacnianie pozycji Platige na polskim rynku reklamy poprzez budowanie relacji z dotychczasowymi i potencjalnymi klientami, pozyskiwanie nowych projektów, a także kreatywne wsparcie Zespołu Reklamy oraz współpraca z poszczególnymi działami Platige w celu uzyskania jak największej synergii i maksymalnego wykorzystania zasobów.

To niejedyne zmiany w Platige Image. Ze względu na remont obecnej siedzimy Platige zespoły Reklamy, Platige Broadcast oraz Platige Events i studio dźwiękowe Platige Sound w najbliższym czasie będą pracować w nowej, tymczasowej siedzibie przy ulicy Cybernetyki 19b.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij