Kolaboracja Muńka z Białasem w trzeciej odsłonie Pepsi Taste The Beat

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Kolaboracja Muńka z Białasem w trzeciej odsłonie Pepsi Taste The Beat

To trzeci, przedostatni element projektu Pepsi Taste The Beat i jednocześnie najbardziej niecodzienna kolaboracja artystyczna. W jej ramach usłyszymy jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich raperów Białasa w zestawieniu z legendą polskiej sceny muzycznej, liderem T.Love, Muńkiem Staszczykiem.

Kolejna produkcja przybliża widzów do finału projektu, który w 2020 roku rolę marki Pepsi ugruntował w wielkomiejskiej tkance kulturowej. W warstwie muzycznej utworu swoją obecność wyraźnie zaznaczył także Kuba Więcek, przyszłość polskiego jazzu. Producentem wszystkich singli jest Sir Mich.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Każda z realizacji to łączenie brzmień hip hopu, rapu czy R&B, z innymi gatunkami muzycznymi. Współpraca z Muńkiem Staszczykiem natomiast jest podkreśleniem nowatorstwa nieoczywistych miksów Pepsi Taste The Beat. W poprzednich realizacjach Pepsi Taste The Beat współpracowali ze sobą reprezentujący polską scenę hip hopową Kali, PlanBe czy Sarius z przedstawicielami odmiennych styli muzycznych - Klaudią Szafrańską, Jakubem Józefem Orlińskim czy BARANOVSKIM.

Twórcami koncepcji projektu Pepsi Taste The Beat są Warner Music Poland oraz EWENEMENT Brand Experience Workshop, który razem z BBDO i Artegence odpowiada za jego kreację. Komunikacją zarządza OMD Media Direction, a produkcja i realizacja teledysków leży po stronnie Papaya Films.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij