Pilsweizer wprowadza nowe piwo – Zatorskie

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Pilsweizer wprowadza nowe piwo – Zatorskie

Browar Pilsweizer wprowadził do swojego portfolio produktów nowe piwo – Zatorskie. Jest to piwo partnerskie, produkowane na wyłączność dla firmy Club Beer i sprzedawane będzie przede wszystkim w sklepach i restauracjach w Zatorze i okolicach, czyli w słynnej „Dolinie Karpia”.

Zator słynie m.in. z największego w Polsce parku rozrywki, ale jest to także miejscowość leżąca w sercu cenionego przez turystów bardzo malowniczego regionu zwanego popularnie „Doliną Karpia”.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Przygotowane przez Browar Pilsweizer piwo Zatorskie jest piwem o ekstrakcie 12 Blg i o zawartości alk. 5,7 %. W jego produkcji wykorzystywane są chmiele marynka i lubelski. Jest to piwo pasteryzowane i filtrowane.

Zatorskie jest piwem partnerskim, produkowane będzie na wyłączność dla firmy Club Beer i pojawi się przede wszystkim w sklepach i restauracjach w Zatorze i okolicach.

– Zator, jak i Dolina Karpia to miejsca słynne na cała Polskę. To bardzo atrakcyjny turystycznie obszar siedmiu gmin w Małopolsce, ulubiony przez miłośników przyrody, ciszy i spokoju, jak i turystyki aktywnej. Teraz będą oni mieli okazję spróbować także piwa innego niż to z jakim stykają się na co dzień, a także zabrać je ze sobą, by cieszyć się potem klimatem „Doliny Karpia”, także poza Małopolską – mówi Andrej Chovanec, dyrektor marketingu i członek zarządu oraz współwłaściciel Browaru Pilsweizer.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij