UNIQUE ONE przygotowała loterię promocyjną dla sieci Centrów Handlowych Atrium

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
UNIQUE ONE przygotowała loterię promocyjną dla sieci Centrów Handlowych Atrium

Agencja UNIQUE ONE wygrała przetarg na organizację loterii w Centrach Handlowych Atrium (Atrium Polska) w całej Polsce.

Loteria „Wyczaruj roczną pensję”, która wystartowała 14 września jest organizowana w siedmiu centrach handlowych należących do Atrium Polska – Atrium Biała (Białystok), Atrium Copernicus (Toruń), Atrium Promenada (Warszawa), Atrium Reduta (Warszawa), Atrium Targówek (Warszawa), Focus Bydgoszcz oraz Galeria Dominikańska (Wrocław). Łącznie przewidziano w niej 19 732 nagrody o wartości ponad miliona złotych.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Przyjmowanie zgłoszeń w loterii rozpoczęło się 14 września i potrwa do 30 listopada 2020 r. Loterią objęte są wszystkie sklepy znajdujące się w CH wyżej wymienionych.

Aby wziąć udział w loterii należy dokonać jednorazowego zakupu w sklepie na terenie CH Atrium Poland za minimum 50 zł, zachować paragon, dokonać prawidłowego zgłoszenia swojego udziału w loterii za pośrednictwem stron www lub kiosku loteryjnego znajdującego się na terenie CH. Od razu po wysłaniu zgłoszenia uczestnik otrzymuje informację czy do przesłanego zgłoszenia przypisana jest nagroda instant win (każde CH ma swoja pulę nagród instant win).

Co miesiąc ze wszystkich zgłoszeń w CH Atrium losowana będzie nagroda miesięczna – roczna pensja 60 000 zł (łącznie 3 nagrody).

Mechanizm loterii przygotowała agencja Unique One. Za kreację odpowiada Walk Creative. Loteria będzie komunikowana w social media, w internecie, radio i na billboardach.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij