Granie i czytanie, czyli kulturalny Dworzec Centralny z okazji premiery książki

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Granie i czytanie, czyli kulturalny Dworzec Centralny z okazji premiery książki

W środę 5 lutego br., Dworzec Centralny zamieni się w kulturalną przystań muzyczno-czytelniczą. W Hali Głównej dworca pojawi się czarny fortepian, a od godziny 13:30 rozbrzmiewać będą piosenki uhonorowane nagrodami Grammy, Oscarami oraz królujące na światowych listach przebojów w ostatnim półwiecza.

Z okazji premiery autobiografii Burta Bacharacha "Krople deszczu padają mi na głowę", ukazującej się tego dnia nakładem Wydawnictwa ALBATROS, pomiędzy godziną 13.00 a 18.30 na Dworcu Centralnym w Warszawie będzie można poczytać książkę oraz posłuchać na żywo największych przebojów Burta Bacharacha w wykonaniu pianisty Ryszarda Wańka. W trakcie koncertu nie zabraknie więc takich piosenek jak: Raindrops keep falling on my head, What the world needs now, Walk On By czy I say a little pray for you. Kameralnemu koncertowi towarzyszyć będą nietypowe działania promocyjne, które osiągną punkt kulminacyjny o godzinie 18.30.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Burt Bacharach to jedna z najważniejszych postaci amerykańskiego przemysłu muzycznego i filmowego ostatnich sześćdziesięciu lat. Dorobek kompozytora jest imponujący: 73 piosenki na liście TOP40 w USA, 52 piosenki na liście TOP40 w Wielkiej Brytanii, 3 Oscary, 6 nagród Grammy. Z autobiografii wyłania się portret człowieka, który w życiu prywatnym był niepoprawnym kobieciarzem, a w pracy nieznośnym perfekcjonistą. Przede wszystkim jest to jednak kopalnia wiedzy o amerykańskim show-biznesie.

 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij