Decathlon w nowej kampanii oddaje głos ćwiczącym kobietom

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Decathlon w nowej kampanii oddaje głos ćwiczącym kobietom

Najnowsza kampania marki Decathlon pod hasłem „Lepszy sport to lepsza Ty” to wyraz uznania dla wszystkich ćwiczących kobiet. Energetyczne spoty pokazują różne kobiety i ich podejście do sportu. Każda z nich ma nieco inny cel, ale wszystkie wierzą, że sport przekłada się na lepsze życie.

Kampania kładzie nacisk na autentyczne potrzeby kobiet, uwypukla różnorodność motywacji, daje głos wszystkim kobietom, nie narzucając jednej podstawowej narracji.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Tę różnorodność odzwierciedla także oferta Decathlonu, w której każda ćwicząca kobieta znajdzie coś dla siebie. Amatorki fitnessu mogą wybierać z ponad 120 modeli legginsów do wszystkich rodzajów aktywności. Pokazane w kampanii bezszwowe legginsy do jogi, elastyczne do tańca, z wysokim stanem do treningu cardio czy miękkie i komfortowe do pilatesu to tylko niektóre z nich.

Za strategię i pomysł kampanii odpowiada agencja Przestrzeń. Przygotowane zostały: 30-sekundowy spot wizerunkowy, 15-sekundowy spot produktowy, działania digitalowe, outdoorowe oraz materiały promocyjne do sklepów. Za reżyserię spotu odpowiadał Piotr Matejkowski, za produkcję MAKATA, zdjęcia wykonał Artur Gawroński. Spot emitowany jest od 21 września br. w głównych stacjach telewizyjnych.

Agencja Przestrzeń współpracuje z Decathlonem od stycznia 2019 roku. Odpowiada za całościową obsługę reklamową, nowe pozycjonowanie marki, przygotowanie i realizację idei kreatywnej. Przygotowała również nowy brandbook i język wizualny, jest autorem spotów wizerunkowych, jak i reklam produktowych.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij