Masz więcej! Ruszyła kampania MultiMożliwości w Programie MultiSport

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Masz więcej! Ruszyła kampania MultiMożliwości w Programie MultiSport

25 dyscyplin, ponad 4 tysiące obiektów sportowych, treningi online… i kurs języka angielskiego? – tak! To tylko część „MultiMożliwości” dostępnych w ramach karty MultiSport. W jesiennej kampanii wizerunkowo-sprzedażowej marka MultiSport promuje ofertę oraz zachęca do aktywności swoich klientów.

Program MultiSport to synonim różnorodności, którą od lat cenią jego użytkownicy. Szeroki wybór aktywności sportowych dostępnych w ramach jednej karty – od siłowni i basenów, poprzez ścianki wspinaczkowe i zajęcia taneczne, aż do parków trampolin czy wrotkarni – pozwala na dostosowanie ćwiczeń do indywidualnych potrzeb i preferencji klientów. Użytkownicy Programu MultiSport chętnie korzystają z tej różnorodności. 78 proc. MultiSportowców, dzięki karcie, częściej podejmuje aktywność fizyczną, a 68 proc. ćwiczy inaczej, angażując się w nowe rodzaje treningów. W rezultacie osoby posiadające kartę uprawiają średnio aż cztery dyscypliny sportowe. To jednak nie wszystkie możliwości czekające na użytkowników.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Nowy wymiar aktywności

W 2020 r. Program MultiSport znacząco rozbudował swoją ofertę. Użytkownicy mogą obecnie korzystać z treningów online oraz treningów live organizowanych przez obiekty partnerskie programu MultiSport, a także z dodatków wspierających zdrowy tryb życia, rozwój osobisty, ergonomię pracy zdalnej oraz relaks. Wśród nowości pojawiły się m.in. konsultacje online z trenerami personalnymi i dietetykami, kurs języka angielskiego, kurs mindfulness, podcasty z ekspertami, webinary, czy aktywności dla dzieci. Wszystkie rozwiązania oferowane przez Program MultiSport można poznać dzięki kampanii „MultiMożliwości”.

Rower miejski z kartą sportową? – Tak, mamy to

Kampania reklamowa prowadzona będzie do listopada 2020 r. w kanałach online na poziomie ogólnopolskim, jak i lokalnie w przestrzeni miejskiej. Wyraziste kreacje graficzne nawiązujące do oferty MultiSport pojawią się m.in. na ulicach Warszawy, a ich animowane wersje będzie można zobaczyć na ekranach w wagonach Metra. Wśród działań digitalowych marka zdecydowała się na kreatywną kampanię remarketingową, która przypomni odbiorcom, że wyszukiwany w przeglądarce internetowej rower miejski lub kurs języka angielskiego są dostępne w ramach karty MultiSport. Działania typu search zostały zbudowane wokół hasła kampanii „MultiMożliwości” – „Tak, mamy to”. Uzupełnieniem rozwiązań reklamowych w przestrzeni digital będą kampanie Google Ads oraz w mediach społecznościowych – Facebook i LinkedIn oraz YouTube.

Kampanię na zlecenie Benefit Systems realizuje agencja kreatywna NAV agency oraz agencja digitalowa Mint Media.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij