Douglas ogłasza współpracę z TikTok Polska w kampanii Brands We Love

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Douglas ogłasza współpracę z TikTok Polska w kampanii Brands We Love

Douglas wraz z Polskim zespołem TikTok przygotował akcję specjalną Brands We Love. Przy zakupie dwóch produktów wybranych marek za min. 129 zł, klient otrzyma prezent od TikToka – designerskie skarpetki.

Kampanie multibrandowe Douglas cieszą się niezwykłą popularnością od prawie 2 lat. Wynika to z umiejętności dopasowania się do potrzeb klientów oraz odpowiedzi na aktualne trendy. Marce Douglas zależało na przygotowaniu komercyjnej oferty, która przyciągnie do perfumerii młodszą grupę klientów. Współpraca z aplikacją TikTok, która posiada już 100 mln aktywnych użytkowników w Europie doskonale wpisała się w te potrzeby. Akcja będzie miała silne wsparcie marketingowe w kanałach digital oraz w perfumeriach stacjonarnych.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Jednym z celów naszych działań w Polsce jest wzrost świadomości marki na rynku. Współpraca z perfumeriami Douglas daje nam zupełnie nowe możliwości dotarcia do użytkowników również w świecie offline oraz jest doskonałym początkiem na rozpoczęcie długofalowej biznesowej współpracy. Dzięki naszym wspólnym działaniom, TikTok ma szansę stać się love brandem, nie tylko na świecie, ale także w Polsce – mówi Rafał Drzewiecki, head of marketing CE, TikTok Polska.

TikTok przykłada dużą wagę do jakości oraz przyjaznych środowisku rozwiązań. Dlatego dla klientów perfumerii przygotował kartonowe opakowania oraz 4 zupełnie różne wzory designerskich skarpetek, wykonanych z bawełny czesanej. Skarpetki oraz opakowania zostały wyprodukowane w Polsce.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij