Agnieszka Dygant i Ten Typ Mes gośćmi „Sztuki Łączenia” Rémy Martin

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Agnieszka Dygant i Ten Typ Mes gośćmi „Sztuki Łączenia” Rémy Martin

Nadszedł czas na czwarty odcinek cyklu podcastów „Sztuka Łączenia” Rémy Martin. Spotkały się w nim kolejne kontrastowe osobowości – Agnieszka Dygant i Ten Typ Mes. Charyzmatyczna aktorka wraz z bezkompromisowym raperem stworzyli duet pełen skrajności, będący niczym dwa żywioły – ogień i woda.

Stawił im czoła prowadzący – Kuba Wojewódzki, wraz ze swoją teorią na temat sztuki ich łączenia: „Szukałem jakichś punktów wspólnych u Was [Agnieszki Dygant i Tego Typa Mesa]. Jak się czyta Wasze biografie, jak się czyta wywiady z Wami, to jest taki pierwiastek fajnego, inteligentnego, refleksyjnego buntu albo niezgody na pewne konwenanse. I mam wrażenie, że teraz to trochę wychodzi i to nie jest naciągana teza […]”.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Temat buntu okazał się być bliski obu gościom, jednak każdy z nich manifestuje swoje wartości w zupełnie inny, charakterystyczny dla siebie sposób. Co sprawia, że zapala im się „czerwona lampka”? Wszystkie odpowiedzi znajdują się w IV odcinku cyklu podcastów „Sztuka Łączenia” Rémy Martin.

Uczestnikom spotkania towarzyszył koniak Rémy Martin, zaserwowany w nowoczesnym i prostym koktajlu Rémy Ginger. Aby go przygotować wystarczy połączyć Rémy Martin VSOP z ginger ale i kawałkiem limonki.

Cykl podcastów „Sztuka Łączenia” Rémy Martin publikowany jest na dedykowanym kanale YouTube „Sztuka Łączenia”. Zapraszamy do obejrzenia wszystkich czterech odcinków z gościnnym udziałem postaci ze świata kultury i sztuki, które odkryły swoją nieznaną dotychczas stronę.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij