ASBIS i Rakuten rozpoczynają kampanie promocyjne w sieciach handlowych w Polsce

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
ASBIS i Rakuten rozpoczynają kampanie promocyjne w sieciach handlowych w Polsce

ASBISc Enterprises Plc, dystrybutor produktów IT na rynkach Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki, oraz producent marek Prestigio, Canyon i Perenio, podpisał umowę dotyczącą współpracy promocyjnej z Rakuten TV, stając się dystrybutorem promującym Rakuten TV w sieciach handlowych na wybranych rynkach.

Vouchery detaliczne Rakuten TV są obecnie dystrybuowane przez wiodące sieci handlowe, takie jak RTV Euro AGD, Media Expert, MediaMarkt. W październiku w Media Expert oraz RTV Euro AGD ruszy pierwsza wspólna promocja ASBIS i Rakuten TV w Polsce, m.in. do pudełkowych wersji procesorów o różnej wydajności do komputerów stacjonarnych firmy AMD Ryzen (od podstawowego trzeciego poziomu do wyższego piątego, siódmego i najwyższego dziewiątego) oraz sprzętu AGD firmy Redmond będzie można otrzymać voucher Rakuten TV. epay Polska, spółka zależna Euronet Worldwide, światowego dostawcy usług płatności elektronicznych, odpowiada za operacje techniczne i rozliczeniowe kuponów detalicznych Rakuten TV w Polsce.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Rakuten TV to pierwsza platforma wideo na żądanie (VoD) w Europie łącząca różne rodzaje usług wideo na żądanie. Dzięki transakcyjnej usłudze wideo na żądanie (TVoD) Rakuten TV miłośnicy kina otrzymują prawdziwie kinowe wrażenia, mogąc oglądać na platformie najnowsze produkcje filmowe. Rakuten TV, który dostępny jest w Polsce od 2019 roku, jest znany z możliwości szybkiego dostarczania najnowszych produkcji filmowych z międzynarodowych studiów firmowych w jakości Full HD i Ultra HD, z dubbingiem w języku polskim. Pozwala to miłośnikom kina i poszukiwaczom dobrej rozrywki być na bieżąco z trendami światowego kina oraz programami rozrywkowymi dostępnymi online.

Wszystkie elektroniczne urządzenia konsumenckie i AGD kwalifikują się do otrzymania specjalnych kodów Rakuten TV, gwarantujących wypożyczenie 2, 5 lub 10 filmów w okresie aktywacji, który trwa do jednego roku. W październiku tego roku ruszą wspólne akcje promocyjne Rakuten TV oraz ASBIS w sieciach handlowych Media Expert oraz RTV Euro AGD w Polsce – do komponentów IT zostaną dodane vouchery Rakuten TV, m.in. do wersji pudełkowych procesorów do komputerów stacjonarnych firmy AMD RYZEN 3, 5, 7 i 9 oraz sprzętu AGD firmy Redmond (blendery, czajniki, grille elektryczne i multicookery).

ASBIS posiada wieloletnie doświadczenie w sektorze dystrybucji usług elektronicznych (ESD) oraz podpisane umowy dystrybucyjne z czołowymi producentami na świecie. Pierwsze wdrożenie ESD Grupa przeprowadziła ponad 10 lat temu, będąc partnerem dystrybucyjnym firmy AVG, która obecnie należy do światowego lidera w dziedzinie bezpieczeństwa cyfrowego i prywatności – firmy Avast. Współpraca ta trwa do dziś.

– ASBIS od wielu lat rozwija usługi z sektora cyfrowej dystrybucji oprogramowania. Nasza umowa z RAKUTEN TV w Polsce to kolejny krok na drodze do umocnienia pozycji ASBIS w tym sektorze. Usługi VOD, tak jak inne usługi płatnego dostępu do treści on-line, rozwijają się obecnie bardzo dynamicznie na całym świecie. O tym, jak są potrzebne przekonaliśmy się w ciągu ostatnich kilku miesięcy, kiedy większość naszego życia przeniosła się do Internetu. Zdecydowanie chcemy być częścią tego wzrostowego rynku, jakim jest sektor cyfrowej dystrybucji oprogramowania – powiedział Siergiej Kostevitch, dyrektor generalny i przewodniczący rady dyrektorów ASBISc Enterprises Plc.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij