Dwaj nowi dyrektorzy w strukturach IQS

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Dwaj nowi dyrektorzy w strukturach IQS

W ramach modernizacji i optymalizacji struktury organizacyjnej agencja IQS na stanowiska dyrektorskie awansowała dwóch długoletnich pracowników działów wsparcia – Piotra Szczepanika i Kamila Wolskiego.

Piotr Szczepanik, jako programming and data governance director, zarządza obecnie nowoutworzonym działem rozwoju programowania i zarządzania danymi, w skład którego wchodzą 3 dotychczasowe jednostki organizacyjne, takie jak skryptowanie, programowanie oraz dane i analizy. Do jego głównych obowiązków należy praca nad innowacyjnymi rozwiązaniami technologiczno-badawczymi oraz koordynacja prac i zarządzanie 21-osobowym zespołem. Piotr w IQS pracuje od 2010 roku.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Kamil Wolski objął stanowisko dyrektora działu operacyjnego. Dział obecnie tworzą trzy dawne jednostki realizacyjne IQS - badania online, badania offline (zarówno ilościowe, jak i jakościowe) oraz CATI. Kamil z firmą związany jest od 17 lat. Początkowo zbierał doświadczenie we wszystkich działach realizacji badań, a od 6 lat pod jego opieką rozwijany jest panel Opinie.pl. Do jego zadań należy dbałość o obsługę klienta wewnętrznego oraz standaryzacja i optymalizacja prac zespołu. Kamil angażuje się także w inicjatywy ogólnofirmowe, które mają na celu rozwój firmy i jej portfolio.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij