Synergic Media wzmacnia zespół

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Synergic Media wzmacnia zespół

Stanowisko dyrektora marketingu w Synergic Media objęła Magdalena Tynor. W dziale sprzedaży, którym kieruje Piotr Luberadzki, na stanowisko zastępcy dyrektora awansowała Kinga Kalińska. Do zespołu dołączyła Natasza Vieweger – odpowiada za współpracę z kluczowymi domami mediowymi i reklamodawcami.

– Od kilku miesięcy wprowadzamy zmiany kadrowe w spółce. Ich celem jest wsparcie naszych wewnętrznych struktur i umocnienie pozycji rynkowej Synergic Media. Jestem przekonany, że nowe osoby pomogą w realizacji ambitnych celów naszej firmy – powiedział Paweł Orłowski, prezes Zarządu Synergic Media.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Magdalena Tynor od października 2020 roku objęła funkcję dyrektora ds. marketingu w Synergic. Magda ma wieloletnie doświadczenie zawodowe w obszarze marketingu, rozwoju biznesu oraz prowadzenia grup produktowych, między innymi z zakresu reklamy tranzytowej, digitalowej, lotniskowej oraz eventowej. Z rynkiem reklamowym związana jest od 16 lat.

Kinga Kalińska obecnie jest zastępcą dyrektora ds. Sprzedaży w Synergic. Od ponad 15 lat związana z firmą i branżą reklamy zewnętrznej. Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klientów zdobywała koordynując niestandardowe i multiproduktowe kampanie oraz projekty dla kluczowych kontrahentów.

Natasza Vieweger od początku września odpowiedzialna jest za współpracę z kluczowymi domami mediowymi i reklamodawcami w Synergic. Karierę rozpoczynała w radio, potem pracowała w czołowych wydawnictwach, gdzie koncentrowała się na sprzedaży prasy i internetu. Zawodowo związana z reklamą od ponad 20 lat, od zawsze w obszarze domów mediowych.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij