„Wyprawa po nadzieję” kolejna odsłona reportaży Filipa Springera na ekranach Warexpo

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
„Wyprawa po nadzieję” kolejna odsłona reportaży Filipa Springera na ekranach Warexpo

„Wyprawa po nadzieję” to tytuł kolejnej odsłony cyklu reportaży Filipa Springera publikowanych na łamach miesięcznika Pismo.

Po przejmujących tekstach dotyczących skutków zmian klimatycznych w Polsce „Zmiana klimatu już tu jest” / „Podróż do przyszłości”, które ukazały się w Piśmie. w 2019 r. Springer udał się do Danii, aby zobaczyć miejsca przywrócone naturze. Dolina rzeki Skiern w środkowej Jutlandii jest odwrotnością omawianej w pierwszej odsłonie Narwi i Biebrzy. W przeciwieństwie do Polaków i kreowanej przez nas polityki ingerowania w obszary niezwykle cenne przyrodniczo, Duńczycy już wiedzą, że przywrócenie naturalnego porządku jest kluczem do odbudowania zdegradowanych i wyeksploatowanych terenów niegdyś tętniących życiem.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Dzięki współpracy Fundacji Pismo, wydawcy "Pisma. Magazynu opinii" ze spółką Warexpo – operatorem ekranów LED-space w przejściu pomiędzy I a II linią metra oraz właścicielem nośników smart citylight na Krakowskim Przedmieściu i na ul. Chmielnej, warszawiacy i warszawianki będą mogli śledzić kolejne punkty podróży Filipa Springera, autora zarówno tekstów jak i niezwykłych fotografii. Na trzech niemal trzydziestometrowych ekranach oraz na sieci nośników digital signage, będziemy mogli podziwiać miejsca, w których natura ponownie przejmuje kontrolę. Miejsca, w których wszystko dzieje się zgodnie z niezmąconym porządkiem świata.

Partnerem cyklu „Wyprawa po nadzieję” jest Fundacja Współpracy Polsko-Niemieckiej w ramach linii projektowej „Deutsch-Polnische Bürgerenergie fürs Klima”.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij