Marka Hefra nowym klientem agencji Imagine

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Marka Hefra nowym klientem agencji Imagine

Agencja Imagine rozpoczyna długoterminową obsługę marki Hefra w obszarze digital. Współpraca dotyczyć będzie prac nad UX i UI e-commerce marki Hefra oraz kampanii digital.

Umowa pomiędzy firmami ma charakter ramowy i została podpisana na czas nieokreślony. Agencja Imagine będzie się zajmować pracami w obszarze User Experience (UX) i User Interface (UI) oraz działaniami kampanijnymi w obszarze digital. Współpraca rozpoczęła się od audytu UX, podczas którego zadaniem agencji był przede wszystkim przegląd i analiza funkcjonalności zasobów e-commerce Hefry.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Długoterminowo działania agencji skupiać się będą na poprawie doświadczeń klientów Hefry online i wzroście efektywności kanału e-commerce firmy. Wcześniej marka Hefra nie współpracowała w takim zakresie z żadną agencją.

– Hefra jest marką z bardzo bogatą tradycją i ciekawą historią. Niewiele jest w Polsce firm, które mogą świętować 200 lat istnienia na rynku, a nas czeka to już za 4 lata. Naszą dumą jest grono wiernych i lojalnych klientów, natomiast chcemy też coraz szerzej docierać do nowych odbiorców, zwłaszcza że nasze produkty są bardzo cenione pod kątem jakości, piękna i solidności wykonania, ale jednocześnie świetnie wpisują się w nowoczesne trendy, takie jak np. powrót konsumentów do sympatii względem rękodzielnictwa. Dlatego, by dotrzeć do nowych klientów i sprostać ich oczekiwaniom również jeśli chodzi o jakość kontaktu z marką online, zdecydowaliśmy się na podjęcie długoterminowej współpracy z agencją Imagine – mówi Karol Świetlicki vel Węgorek, CEO Hefra SA.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij