Nespresso Masterclass – wirtualne spotkanie przy kawie z Marią Dębską i Jarosławem Kuźniarem

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Nespresso Masterclass – wirtualne spotkanie przy kawie z Marią Dębską i Jarosławem Kuźniarem

Marka Nespresso startuje z nowym projektem – Nespresso Masterclass. To cykl wirtualnych spotkań, podczas których widzowie zdobędą wiedzę m.in. na temat pochodzenia kaw Nespresso oraz metod obróbki ziaren. Prowadzącym Nespresso Masterclass jest Jarosław Kuźniar.

Pierwsze spotkanie Nespresso Masterclass przybliży widzom temat kaw rzemieślniczych z kolekcji Master Origins. Jest to kolekcja precyzyjnie wyselekcjonowanych kaw pochodzących z najdalszych zakątków świata: Indii, Indonezji, Etiopii, Nikaragui i Kolumbii. Pierwszy odcinek był okazją do rozmowy o wizycie Marii na plantacji kawy na Bali oraz o warunkach uprawy kawy i specyficznych metodach obróbki ziaren w Indonezji. Uczestniczy mieli również możliwość oceny aromatów, smaków i tekstury kaw Nespresso Master Origins Indonesia i Master Origins Aged Sumatra. Aktorka Maria Dębska opowiedziała o roli, jaką kawa odgrywa w jej pracy, szczególnie podczas wielogodzinnych planów zdjęciowych, a następnie wspólnie z Rafałem Łysym przygotowała dwie kawy oparte na specjalnie opracowanych przepisach: Egzotyczną Indonezję na zimno i Korzenną Aged Sumatra jako propozycję z mlekiem. Zaprezentowane przepisy z łatwością można przygotować w domu, do czego Nespresso zachęca wszystkich widzów.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W najbliższych tygodniach premierę będą miały kolejne odcinki Nespresso Masterclass. Gościem specjalnym drugiego odcinka będzie Hanna Lis.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij