Plantswapp: Powstała aplikacja, dzięki której można wymieniać się, kupować lub oddawać rośliny

Plantswapp: Powstała aplikacja, dzięki której można wymieniać się, kupować lub oddawać rośliny

Są już aplikacje do wymiany ubrań, a nawet takie, które łączą miłośników drzew – teraz pojawiła się nowa platforma, w której możemy wymienić się roślinami, kupić nowe lub oddać te niechciane.

Plantswapp to nowa platforma, która daje drugie życie roślinom, a także pozwala wzbogacić nasz dom o odrobinę zieleni. Za pomocą aplikacji możemy bowiem kupić, wymienić się lub oddać różnego rodzaju kwiaty. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Platforma korzysta z informacji na temat naszej lokalizacji, aby umożliwić nam znalezienie roślin w okolicy. Możemy przeglądać kwiaty, korzystając z poszczególnych kategorii, a także dodać do ulubionych te, które nas interesują. W swoim profilu mamy też możliwość opisania roślinki, której szukamy – być może ktoś kto takową posiada, sam się do nas zgłosi.

Jeżeli natomiast posiadamy w domu roślinę, która była albo nietrafionym prezentem, albo którą zwyczajnie zaniedbaliśmy – w prosty sposób możemy ją wystawić na sprzedaż lub oddać komuś za darmo.

Aplikacja dostępna jest na telefony z systemem Android oraz iOS. 

PS

Wakacje, nowi lokatorzy, brak czasu – jest wiele sytuacji, które zmuszają nas do rozstania z naszymi zielonymi przyjaciółmi. Jednak istnieje też wiele rozwiązań, dzięki którym kwiaty mogą odnaleźć nowy dom. Jednym z nich jest Punkt Adopcji Roślin w Galerii Bronowice, który znów został otwarty.

PS2

W marcu 2019 roku w Galerii Łomianki powstał Punkt Adopcji Roślin, w którym każdy może oddać niechciany kwiat bądź zabrać jeden z pozostawionych i stworzyć dla niego nowy dom.

PS3

W 2018 roku w głównym holu biurowca Bałtyk w Poznaniu pojawiła się niezwykła roślinna strefa. Projekt miał na celu zwrócenie uwagi na rolę zielonej infrastruktury i potrzebę dbania o przestrzeń, w której funkcjonujemy na co dzień.

PS4

Z myślą o osobach ze spektrum autyzmu, Galeria Katowicka otworzyła specjalny Pokój Wyciszeń, w którym mogą one odreagować napięcia, wyciszyć się, odseparować od różnorodnych bodźców związanych z wizytą w centrum handlowym.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij