#POMAGRAJMY – kolejna edycja streamów charytatywnych na rzecz Fundacji DKMS

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
#POMAGRAJMY – kolejna edycja streamów charytatywnych na rzecz Fundacji DKMS

13 października obchodzimy Ogólnopolski Dzień Dawcy Szpiku. W tym roku w pomoc i szerzenie idei dawstwa szpiku zaangażują się także influencerzy gamingowi. W dniach 17-18 października odbędzie się stream charytatywny, w którym udział wezmą popularni gamerzy.

Stream charytatywny jest kolejną inicjatywą agencji Fantasyexpo i środowiska gamingowego, którzy wspólnie angażują się w propagowanie idei dawstwa szpiku. Ma on na celu zwiększenie świadomości na ten temat w grupie fanów gamingu. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Działania naszej Fundacji już od lat bardzo aktywnie wspierane są przez fanów gamingu. Ich uczestnictwo w streamach charytatywnych pozwala zebrać środki przeznaczane m.in. na przebadanie nowych potencjalnych Dawców szpiku, a zaangażowanie streamerów i influencerów jest w tym niezwykle pomocne. W świetle zbliżającego się Ogólnopolskiego Dnia Dawcy Szpiku, gamerzy zdecydowali się pomóc także i teraz – mówi Marlena Dudzic z Fundacji DKMS.

Wydarzenie będzie można śledzić 17 i 18 października między godziną 10 a 24 w serwisie Twitch na kanale NVIDIA Polska (https://www.twitch.tv/nvidiageforcepl). Swój udział w streamach charytatywnych już zapowiedzieli: Karolina "Nieuczesana" Brodnicka, Oskar “Inomagic” Krukowski, Maciej “Wonziu” Makuła, Paweł ‘Leh’ Lehmann, Radosław ‘Niedaradek’ Skorowski i wielu innych. 

Transmisji towarzyszyć będzie zbiórka charytatywna na działania statutowe Fundacji DKMS, czyli pokrycie kosztów rejestracji i badania potencjalnych Dawców szpiku (koszt przebadania jednej osoby to 180 zł), na inicjatywy w ramach Programu Rozwoju Polskiej Transplantologii i Wsparcia Pacjentów Cierpiących na Nowotwory Krwi, a także edukację i szerzenie idei dawstwa szpiku w Polsce. Wszystkie informacje wraz z przekierowaniem do zbiórki znajdować się będą na chacie transmisji.

Wart podkreślenia jest fakt, że stream charytatywny jest kontynuacją akcji #POMAGRAJMY, która rozpoczęła się w 2019 roku. W ramach tej inicjatywy przygotowane zostały już 3 podobne streamy z udziałem influencerów oraz seria podcastów, w której gospodarzem jest Karol Paciorek.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij