Żyj jak chcesz – czwarta odsłona Pepsi Taste The Beat

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Żyj jak chcesz – czwarta odsłona Pepsi Taste The Beat

Ostatni klip, tegorocznego projektu Pepsi Taste The Beat, w którym udział wzięli m.in. Sarius, Kali, Plan Be, BARANOVSKI i Klaudia Szafrańska już jest – premiera utworu „Żyj jak chcesz”

Tuż przed weekendem premierę miał czwarty, wieńczący projekt Pepsi Taste The Beat teledysk. Tym samym tegoroczna edycja zakończyła się spektakularnym utworem z plejadą gwiazd polskiej sceny muzycznej. Artyści, których usłyszymy w „Żyj jak chcesz” to: Sarius, PlanBe, Kali, BARANOVSKI, Klaudia Szafrańska, Jakub Józef Orliński, Kuba Więcek. Tradycyjnie producentem jest Sir Mich. Przygotowany przez Papaya Films obraz połączył kreowany od czerwca świat w spójną całość. Oglądanie wszystkich produkcji rzuca zupełnie nowe światło na wyobrażenie o projekcie.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Ostatnia realizacja to także niecodzienne wykorzystanie wielkoformatowych projekcji, które w „Żyj jak chcesz” zostały wpisane w wielkomiejską tkankę, by następnie wyświetlić je na wieżowcach będących tłem teledysku. Co istotne – stanowiły wirtualne połączenie z artystami nieobecnymi na planie ostatniej realizacji – Muńkiem, Białasem oraz Jakubem Józefem Orlińskim. Realizacyjnie wyzwanie stanowiło użycie odpowiedniego projektora wielkoformatowego, który uzupełniał obraz.

– Jestem naprawdę zaskoczona końcowym efektem i – powiem nieskromnie – uwielbiam wszystkie te numery – odkrywa Klaudia Szafrańska.

– Ta współpraca otworzyła przede mną zupełnie nieznany horyzont, pierwszy raz w muzycznej karierze mogłem współpracować z tenorem czy z popowym piosenkarzem. Do tej pory myślałem, że tego typu działania twórczo różnią się od środowiska, które reprezentuję, w praktyce – proces twórczy jest taki sam – uzupełnia Sarius.

Każda z realizacji pozwala artystom reprezentującym hip hop, rap czy R&B na porzucenie barier i rozpoczęcie nieoczywistych muzycznych miksów. Pepsi Taste The Beat połączyło Jakuba Józefa Orlińskiego (kontratenora) z Sariusem, raperów PlanBe i Kaliego z Klaudią Szafrańską czy w końcu Białasa z Muńkiem Staszczykiem.

– W tym projekcie nie ma granic, dlatego że ktoś - może szalony, a może właśnie genialny – postanowił połączyć świat jazzu, rapu, popu, muzyki tanecznej, elektronicznej w jedno. Ten pomysł na papierze wydawał się może nawet niewykonalny, a teraz, po wszystkim – właśnie czegoś takiego było nam trzeba. Mam wrażenie, że nie tylko w kraju, ale i na świecie – mówił w trakcie realizacji czwartego nagrania BARANOVSKI.

Dziś, gdy projekt wszedł końcową fazę możemy powiedzieć, że teledyski w ciągu niecałych 4 miesięcy obejrzało ponad 11 milionów widzów, na Spotify dotarły do ponad 5 mln kolejnych odbiorców. Posty artystów z kolei zgromadziły ponad 170 tys. interakcji i kolejnych kilkanaście tysięcy komentarzy.

Twórcami koncepcji projektu Pepsi Taste The Beat są Warner Music Poland oraz EWENEMENT Brand Experience Workshop, który razem z BBDO i Artegence odpowiada za jego kreację. Komunikacją zarządza OMD Media Direction, a produkcja i realizacja teledysków leży po stronnie Papaya Films.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij