Aleksandra Radomska z Mam Wątpliwość w najnowszej kampanii digital Carex

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Aleksandra Radomska z Mam Wątpliwość w najnowszej kampanii digital Carex

Marka Carex wystartowała z nową kampanią digital promującą właściwą higienę rąk. Ambasadorką kampanii została Aleksandra Radomska – autorka bloga i książki Mam Wątpliwość oraz początkująca komiczka.

Carex od lat edukuje Polaków na temat właściwej higieny i techniki mycia rąk. W obecnej sytuacji epidemiologicznej zagadnienie to jeszcze bardziej nabrało znaczenia, a zaszczepienie dobrych nawyków w tym zakresie stało się kwestią szczególnej wagi.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Tym razem marka Carex postanowiła spojrzeć na tę czynność od nieco innej strony. Do współpracy zaprosiła Aleksandrę Radomską – popularną blogerkę i komiczkę, która w typowy dla siebie sposób będzie przypominać o konieczności mycia rąk. W ramach kampanii powstaną cztery materiały video przybliżające konsumentom sytuacje, w których mycie rąk jest szczególnie ważne. Całość zostanie okraszona dużą dawką dystansu i poczucia humoru.

– W obecnych czasach konsumenci doskonale wiedzą jak ważne jest systematyczne mycie rąk i jakie skutki może mieć brak właściwej higieny dłoni. Zamiast straszyć konsekwencjami, postanowiliśmy sięgnąć po stare, dobre i sprawdzone narzędzie, jakim jest śmiech i poczucie humoru. Stworzyliśmy kampanię, która nie tylko dostarcza solidną porcję wiedzy, ale też dobrej rozrywki. Jesteśmy przekonani, że właśnie takie podejście pozwoli utrwalić Polakom dobre nawyki, a nieocenionym towarzyszem w tych sytuacjach będzie właśnie marka Carex – mówi Łukasz Wierchowicz, brand manager Carex.

Kampania digital rusza 15 października, dokładnie w Światowy Dzień Mycia Rąk i potrwa trzy kolejne tygodnie. Działania prowadzone będą na YouTube oraz w kanałach społecznościowych Aleksandry Radomskiej i marki Carex.

Za opracowanie koncepcji kampanii, realizację materiałów video, zakup mediów, działania PR i współpracę z influencerką odpowiedzialna jest agencja Tailor Made PR.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij