Liberty Direct promuje ubezpieczenia turystyczne

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Liberty Direct promuje ubezpieczenia turystyczne

Firma ubezpieczeniowa Liberty Direct rozpoczyna kampanię promującą polisy turystyczne. Obejmie ona internet, radio oraz dedykowane mailingi.

W kampanii promowana jest wspólna akcja marketingowa organizowana przez Liberty razem z Polskimi Liniami Lotniczymi LOT, w ramach której pierwsze 500 osób, które do 31 marca br. kupi ubezpieczenie podróżne Obieżyświat, otrzyma 85 zł zniżki na zakup biletu lotniczego.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Spoty pojawią się na antenie ogólnopolskich stacji radiowych takich jak RMF FM, czy Eska. Kampania internetowa obejmie wybrane serwisy turystyczne oraz sportowe. Kreacje radiowe przygotowała agencja Adsalt, internetowe - Lemon Sky, a za zakup mediów odpowiada Havas Media.

Każdy Klient biorący udział w akcji otrzyma jednorazowy kod promocyjny uprawniający do rabatu na zakup biletu LOT-u na dowolnie wybrany kierunek z siatki połączeń polskich linii. Kod będzie można wykorzystać do 22 czerwca 2014r. Wysokość zniżki nawiązuje do 85 rocznicy działalności PLL LOT, którą przewoźnik obchodzi właśnie w tym roku.

Polisy Obieżyświat można kupić przez internet, telefon lub w ponad 400 multiagencjach współpracujących z Liberty Direct w całej Polsce. Firma oferuje ubezpieczenia kosztów leczenia i assistance, OC w życiu prywatnym oraz NNW. Ochroną można też objąć bagaż podróżny, sprzęt sportowy, a także rozszerzyć ją o dodatkowe ryzyka – amatorskie uprawianie sportów letnich lub zimowych, sporty wysokiego ryzyka, pracę zarobkową czy odwołanie uczestnictwa w imprezie turystycznej. Polisy Obieżyświat dostępne są w trzech wariantach, zróżnicowanych pod względem zakresu świadczeń i sum ubezpieczenia: Podstawowym, Optymalnym oraz Rozszerzonym.

W ramach Wariantu Podstawowego Liberty zapewnia pokrycie kosztów leczenia i Assistance do wysokości 60 tys. zł oraz ubezpieczenie NNW do kwoty 10 tys. zł. Wariant Optymalny obejmuje pokrycie kosztów leczenia i Assistance do 120 tys. zł oraz ubezpieczenie NNW do kwoty 20 tys. zł. W ramach ubezpieczenia firma oferuje również ochronę z tytułu odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym na kwotę 100 tys. zł. Wariant Rozszerzony zapewnia natomiast pokrycie kosztów leczenia i Assistance do wysokości 200 tys. zł, ubezpieczenie NNW do kwoty 30 tys., ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym do kwoty 200 tys. zł, a także ubezpieczenie utraty bagażu i sprzętu sportowego do kwoty 4 tys. zł każdy.

Ze szczegółowymi informacjami na temat akcji oraz jej regulaminem można zapoznać się na stronie www.libertydirect.pl

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij