Czy innowacja jest wrogiem korporacji? Netguru zaprasza na Disruption Forum: Innovation Labs

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Czy innowacja jest wrogiem korporacji? Netguru zaprasza na Disruption Forum: Innovation Labs

Polska spółka technologiczna zaprasza na kolejną edycję Disruption Forum, w którym wezmą udział eksperci ds. innowacji z takich firm, jak Citi Ventures, Sanofi, Roche, Mastercard, Rabobank czy Deutsche Bank Innovation Labs. Wydarzenie odbędzie się online już w czwartek 22 października.

Jak pozyskiwać startupy do współpracy nad innowacjami w korporacjach? Czy przyszłość należy do banków, czy do fintechów? Jak efektywnie zarządzać innowacjami w branży healthcare? 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

To tylko kilka pytań, z którymi zmierzą się goście najbliższej edycji Disruption Forum, serii spotkań dla innowatorów organizowanych od 2017 r. przez Netguru. Disruption Forum: Innovation Labs odbędzie się w całości online. Rejestracja jest darmowa (link poniżej), wybrane panele będą także transmitowane na kanałach społecznościowych firmy. 

Na liście ekspertów zaproszonych przez Netguru znaleźli się m.in. Rohit Kumar (Director, Products and Innovation w Mastercard), Katya Lobynko (Global IT Innovation – Head of Europe at Sanofi), Laura Barrabia Gil (Head of Exploration at Roche), Andrew Haarsager (Head of Retail Innovation Lab w Cartier), oraz Peter Collingridge (EMEA Head, D10x at Citi Ventures). 

Zarejestrowani uczestnicy Disruption Forum będą mieli możliwość networkingu, dyskusji oraz zadawania pytań w trakcie poszczególnych sesji i paneli. Wybrane pytania zostaną przedstawione ekspertom występującym na „wirtualnej scenie”. Całość odbędzie się w języku angielskim. 

W poprzednich edycjach Disruption Forum brały udział takie marki i organizacje, jak m.in.: Revolut, N26, B Lab Europe, Delivery Hero, UBS, Danone Manifesto Ventures, Social Impact Alliance for CEE, IKEA czy Ashoka Poland. 

Wydarzenie odbędzie się online już w czwartek 22 października. Więcej informacji znajduje się na stronie. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij