Nespresso Masterclass – wirtualne spotkanie przy kawie z Hanną Lis i Jarosławem Kuźniarem

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Nespresso Masterclass – wirtualne spotkanie przy kawie z Hanną Lis i Jarosławem Kuźniarem

Gościem kolejnego odcinka Nespresso Masterclass była Hanna Lis. Bohaterkami spotkania „Poznaj drugie życie kapsułki” były natomiast kawy Master Origins Aged Sumatra oraz Master Origins Colombia.

Nespresso Masterclass z Hanną Lis poświęcone było dwóm kawom z kolekcji Master Origins. Jest to kolekcja precyzyjnie wyselekcjonowanych kaw pochodzących z najdalszych zakątków świata: Indii, Indonezji, Etiopii, Nikaragui i Kolumbii. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Master Origins Aged Sumatra, ulubiona kawa Hanny Lis, to kawa, której ziarna dojrzewają przez trzy lata zanim zostanę wypalone i zmielone. Dzięki temu kawa ma pikantny, drzewny profil oraz aksamitny i delikatny smak z wyczuwalnymi nutami kakao oraz słodkiego karmelu. Natomiast kawa Master Origins Colombia jest łagodna, soczyście owocowa. Jest to pierwsza kawa Nespresso w kapsułkach wykonanych z aluminium, które w 80% pochodzi z recyklingu. Program recyklingu Nespresso działa od wielu lat. Aluminium ze zużytych kapsułek zyskuje drugie życie w postaci nowych kapsułek lub innych przedmiotów, takich jak długopisy Caran d’Ache czy rowery RE:CYCLE, które powstały we współpracy ze szwedzką firmą Velosophy. 

Podczas wirtualnych spotkań widzowie zdobywają wiedzę m.in. na temat pochodzenia kaw Nespresso oraz metod obróbki ziaren. Uczą się także, jak przygotować przepisy kawowe opracowane przez eksperta ds. kawy Nespresso, Rafała Łysego. Spotkania są także okazją, by poznać bliżej gości specjalnych, zarówno ich rytuały związane z kawą, jak i ciekawostki związane z ich pracą. 

Gośćmi specjalnymi następnego odcinka będą Ola i Michał Żebrowscy. Odcinek z udziałem Hanny Lis pt. „Poznaj drugie życie kapsułki” można obejrzeć na stronie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij