„Będziesz grubą rybą biznesu!” – Piotr Cyrwus zachęca do otwierania sklepów internetowych Shoper i uruchamiania sprzedaży online

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
„Będziesz grubą rybą biznesu!” – Piotr Cyrwus zachęca do otwierania sklepów internetowych Shoper  i uruchamiania sprzedaży online

Jesteś producentem towaru, prowadzisz firmę? Zacznij sprzedawać przez internet. Z takim zamysłem Shoper uruchomił kampanię reklamową, w której podwójną rolę gra aktor Piotr Cyrwus, zachęcający do otwierania własnych sklepów online.

– Sprzedawać przez internet można dzisiaj na wiele sposobów. Dzięki różnym modelom sprzedaży i coraz większym możliwościom, jakie daje kanał online, próg wejścia do branży e-commerce jest dzisiaj bardzo niski. Przekonaliśmy się o tym najlepiej na początku 2020 roku, kiedy w obliczu lockdownu wiele film, które wcześniej sprzedawały tylko poprzez placówki stacjonarne, niemal z dnia na dzień uruchamiało własne sklepy internetowe. Chcemy przypomnieć teraz wszystkim innym, że oni również mogą przejść do internetu i prowadzić z powodzeniem w sieci biznes pod własną marką. Jesteśmy przekonani, że aktorska charyzma Piotra Cyrwusa tylko nam w tym pomoże i przekona jeszcze niezdecydowanych – tłumaczy założenia kampanii Oliwia Tomalik, Shoper marketing manager.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Fanatyk prostego e-commerce’u

Piotr Cyrwus, popularny aktor filmowy i teatralny, wciela się w reklamie Shopera w podwójną rolę – pragmatyka i entuzjasty. Odzwierciedla w ten sposób dwa różne podejścia do sprzedaży przez internet, która jeszcze kilka lat temu kojarzyła się głównie z wymaganą, zaawansowaną wiedzą z zakresu technikaliów i e-commerce’u. Nawiązując do swoich serialowych oraz filmowych ról, Piotr Cyrwus przekonuje jednak w kampanii Shoper, że uruchamianie własnego sklepu nigdy nie było tak proste – „Wchodzisz na Shoper.pl, zakładasz sklep, dodajesz produkty, konfigurujesz płatności, dostawy ...i sprzedajesz!”.

Z pomocą gotowego rozwiązania, zawierającego wszystkie niezbędne narzędzia i integracje do prowadzenia profesjonalnego e-biznesu, właściciel firmy może skupiać się faktycznie na tym, co dla niego najważniejsze, czyli sprzedaży.

„Shoper.pl – i sklep gotowy”

Shoper, świętujący w tym roku 15-lecie istnienia, to najpopularniejsze, gotowe oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowego w Polsce. Z jego możliwości korzysta dzisiaj ponad 15 tysięcy małych, średnich oraz dużych przedsiębiorstw. Oprogramowanie, sprzedawane jako usługa abonamentowa, oferuje wszystko, co niezbędne do uruchomienia samodzielnej i profesjonalnej sprzedaży w sieci – ze wsparciem technicznym, obsługą wewnętrznych płatności oraz niezbędnymi integracjami z kurierami i hurtowniami. Shoper oferuje swoją usługę w czterech planach abonamentowych: Złotym, Platynowym, Diamentowym oraz Premium – dla największych firm i niestandardowych wymaganiach. Możliwości oprogramowania można testować w 14-dniowym, bezpłatnym okresie próbnym.

Za koncepcję i realizację kampanii reklamowej z udziałem Piotra Cyrwusa odpowiada agencja Black Rabbit. Spoty reklamowe emitowane są w internecie: na Facebooku, Instagramie, YouTube, w sieci reklamowej Google oraz w innych sieciach partnerskich.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij