Znasz? Poznaj: Podlaskie odkrywa świat „tuż obok” w socialmediowej kampanii

Znasz? Poznaj: Podlaskie odkrywa świat „tuż obok” w socialmediowej kampanii

„Wieczór na mieście, czy wieczór na pomoście?”. Województwo podlaskie ruszyło z nową kampanią, w której odkrywa niezwykłość rzeczy zwykłych i przypomina, że upragnione „nieznane” często jest bliżej niż myśleliśmy.

Województwo podlaskie już od jakiegoś czasu komunikuje się hasłem „Podlaskie. Zasilane naturą”. W swoich kampaniach stale podkreśla unikatowe walory podlaskiej przyrody, autentyczności, życiu i wypoczynku w duchu idei „slow”. Jednocześnie zwraca uwagę na bliskość i dostępność regionu, który często zaskakuje różnorodnością, a nawet egzotyką z uwagi na swoją wielokulturowość.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Do tych cech regionu nawiązuje też najnowsza kampania województwa podlaskiego pod hasłem „Znasz? Poznaj” – ukazuje je w kontekście zmieniającej się rzeczywistości, w której często zapominamy o tym, co jest na wyciągnięcie ręki. W cyklu kreacji opartych na zestawieniu dwóch światów Podlaskie udowadnia, że upragnione „nieznane” często jest bliżej niż myśleliśmy.

Za koncept i realizację kampanii odpowiada agencja White Bits.

PS

SuWOW!ki, DrOHiczyn, SUPER!aśl, no i ŁOOO!mża. Podlaskie prezentuje największe atrakcje regionu posługując się emocjami – dosłownie. A te niosą się viralowo.

PS2

ŻUber, Kar-Touch ID, Tree-fi – w maju 2019 roku Podlaskie Travel ruszyło z nowym cyklem, zatytułowanym „Podlaski Ekosystem Biznesowy”. Przewrotna komunikacja w mediach społecznościowych budziła emocje i angażowała tysiące internautów.

PS3

Organizacja Podlaskie Travel z okazji rozpoczynającego się 2020 roku zaprezentowała iście nietypowy horoskop na nadchodzące 12 miesięcy. Za jego pomocą zachęcała m.in. do odkrywania dobrodziejstw regionu Podlaskiego.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij