Anna Tuzek dyrektorem marketingu w Invest Komfort

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Anna Tuzek dyrektorem marketingu w Invest Komfort

Anna Tuzek z początkiem października 2020 roku objęła stanowisko dyrektora marketingu w spółce Invest Komfort, gdzie odpowiada za komunikację marketingową zarówno inwestora, jak i poszczególnych projektów.

Anna Tuzek doświadczenie zawodowe zdobywała w polskich i międzynarodowych agencjach reklamowych, gdzie prowadziła złożone projekty marketingowe , od strategii po realizacje. Poznała również dobrze obszar e-commerce oraz digital, co pozwala jej skutecznie wdrażać rozwiązania sprzedażowe w internecie.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Od ponad dwunastu lat związana jest z branżą deweloperską, w tym od pięciu lat z nieruchomościami z segmentu premium. Zajmowała stanowisko head of marketing w BBI Development SA, pracując m.in. dla projektu Złota 44, a do jej obowiązków należało opracowanie oraz wdrożenie strategii komunikacji marketingowej dla Złotej 44.

Specjalizuje się również we wdrażaniu niestandardowych rozwiązań prosprzedażowych w obszarze marketingu nieruchomości premium, czego dowodem jest zdobyty przez Złotą 44 tytuł „Najlepiej sprzedającej się nieruchomości sektora premium w latach 2016 i 2017” wg badań przeprowadzonych przez firmę REAS Residential Advisors”.

Ponadto w ramach struktury BBI Development SA Anna Tuzek była zaangażowana w działania marketingowe dla Centrum Praskie Koneser, Centrum Marszałkowska i Rezydencje Warmińskie Pluski.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij