Kolejny ekspert martech w Havas Media Group

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Kolejny ekspert martech w Havas Media Group

Łukasz Wiśniewski dołącza do zespołu Havas Media Group, obejmując od stycznia stanowisko head of DBI (Data Business Intelligence).

Do grona ekspertów digital w Havas Media Group od stycznia dołączy Łukasz Wiśniewski, który obejmie stanowisko head of DBI i stanie na czele zespołu ekspertów data driven marketingu Data Business Intelligence (DBI). Zastąpi na tym stanowisku Wiolę Ładę-Szewczenko, która odeszła do PZU.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Łukasz to specjalista od komunikacji w środowisku digitalowym, z silnym zapleczem strategicznym i analitycznym, który swoje ponad 10-letnie doświadczenie zdobywał m.in. w Starcom Mediavest Group (Publicis Media), K2 czy Grupie ZPR Media. Realizował zaawansowane projekty digitalowe dla takich marek jak GlaxoSmithKline (GSK), Nutricia, Carrefour, Honda, Volkswagen, BZ WBK, Getin Bank, PZU, Avon, Samsung, TVN, Heinneken Group, PKN Orlen, TUI czy Levi Strauss.

Łukasz na stanowisku head of DBI będzie zarządzał zespołem ekspertów, którzy w oparciu o analizy danych i nowe technologie, oferują efektywne strategie data-driven marketingowe. Specjaliści DBI łączą technologie marketingowe ze strategią danych, aby móc dostarczać klientom bieżącą informację o szybkich zmianach zachodzących w obszarze wykorzystania danych i nowościach technologicznych. Korzystając z autorskiego narzędzia „Data Mature Profile” zespół DBI diagnozuje, jak marki mogą zastosować nowe trendy w komunikacji. Największym projektem zespołu jest wdrożenie na rynek globalnego narzędzia Converged, które daje klientom agencji zupełnie nowe możliwości w zakresie przetwarzania danych 1st oraz 3rd party i ich aktywacji w mediach.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij