Prada i North Sails ze wspólną kolekcją

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Prada i North Sails ze wspólną kolekcją

Marka North Sails jest znana na całym świecie z tworzenia przełomowych rozwiązań, przeznaczonych dla ludzi żyjących aktywnie. Połączenie sił z marką Prada zaowocowało wyjątkową kolekcją ubrań.

W tym roku marka North Sails dostąpiła zaszczytu bycia oficjalnym odzieżowym partnerem 36 regat America‘s Cup – najgłośniejszego wydarzania w świecie żeglarstwa. Połączenie sił z marką Prada, która jest patronem i głównym sponsorem tych regat, zaowocowało wyjątkową kolekcją ubrań, która sprawdzi się nie tylko podczas wodnych szaleństw, ale również przy wszelkich innych aktywnościach sportowych. Na szczególną uwagę w kolekcji zasługują kurtki z szybkoschnących materiałów, które zapewnią ochronę przed deszczem i wiatrem. Obie marki wypuściły na rynek również bluzy, wygodne koszulki polo oraz klasyczne czapki z daszkiem.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

North Sails przywiązuje znaczą uwagę na materiały, z których produkowana jest odzież i akcesoria. Odzież wykonywana jest z tkanin przyjaznych dla środowiska pochodzących z recyklingu. Marka podkreśla swoje starania o czyste środowisko naturalne, które będzie mogło służyć kolejnym pokoleniom żeglarzy oraz innych amatorów aktywności na wodzie.

Kolekcja dostępna jest w sklepie online Visciola Fashion.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij