Sokrates z nową stroną internetową

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Sokrates z nową stroną internetową

Jedna z największych szkół językowych w Warszawie, która znana jest też z aktywnej działalności charytatywnej, ruszyła z nową stroną www. Autorem projektu była agencja interaktywna Bloomnet.

Szkoła językowa Sokrates obecna jest na rynku od 2002 roku. Zajmuje się nauką sześciu języków obcych, zatrudnia ponad 50 lektorów, ale działa też na innych polach. Warszawska firma angażuje się chociażby w działania charytatywne, wspierając przedszkole w Ghanie i szkołę w Kenii. Lepsze podkreślenie szerokiej działalności firmy było zresztą jednym z powodów stworzenia nowej strony.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Autorem projektu była agencja interaktywna Bloomnet. Redesign uwzględniał m.in. wprowadzenie nowej, charakterystycznej identyfikacji graficznej, zintegrowanie strony z zewnętrznymi systemami (m.in. platformą edukacyjną do zarządzania) oraz stworzenie nowych tekstów. Strona tesokrates.com.pl jest dostępna dla kursantów od połowy października.

– Witryna jest teraz nowoczesna, lepiej dostosowana do urządzeń mobilnych i prostsza jeżeli chodzi o ścieżkę zapisu na kurs. Takie zmiany są teraz szczególnie ważne, bo pandemia odkryła pewne problemy sektora edukacyjnego. Obecna sytuacja pokazuje, jak wiele tracą szkoły (publiczne i prywatne) bez atrakcyjnej strony i umiejętności lepszej organizacji pracy online. Na szczęście właściciele i dyrektorzy coraz bardziej to rozumieją. Dowodem tego jest pewne ożywienie projektowe, które można zauważyć od kilku miesięcy – mówi Łukasz Dudko, założyciel agencji Bloomnet.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij