Mapy Google pokazują terminy i lokalizacje tegorocznego Strajku Kobiet

Mapy Google pokazują terminy i lokalizacje tegorocznego Strajku Kobiet

W aplikacji Google Maps pojawiła się nowa mapa stworzona przez internautów, która pokazuje gdzie i kiedy były lub będą zorganizowane protesty w ramach tegorocznego Strajku Kobiet.

Od kilku dni w całej Polsce, jak i w niektórych europejskich krajach, odbywają się liczne marsze protestacyjne, które są echem wydania przez Trybunał Konstytucyjny orzeczenia mogącego zaostrzyć dotychczas obowiązujące prawo aborcyjne. W tym tygodniu protesty zauważalnie przybrały na sile i udział biorą w nich nawet setki tysiące osób, które nie zgadzają się z decyzją TK.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W związku z ogromną skalą marszów protestacyjnych w aplikacji Google Maps pojawiła się nowa mapa, która została stworzona i jest na bieżąco aktualizowana przez internautów. Pokazuje ona bowiem lokalizacje i daty protestów, które się już odbyły, a także tych, które dopiero będą miały miejsce.

PS

Na influencerkę znaną jako Fitbadurka spadła fala krytyki po tym, jak opublikowała na swoim Instagramie wpis, w którym przy okazji promocji batona marki Olimp Sport Nutrition, odwołała się do orzeczenia TK zaostrzającego prawo aborcyjne. Firma poinformowała o zerwaniu współpracy z instagramerką.

PS2

Portal Spider’s Web opublikował artykuł, którego tytuł, a także adres url bezpośrednio nawiązywał do niedawnego orzeczenia TK mogącego zaostrzyć prawo aborcyjne. Na serwis internetowy spadła fala krytyki.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij