Startuje konkurs „Twórz gdziekolwiek z NVIDIA Studio”

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Startuje konkurs „Twórz gdziekolwiek z NVIDIA Studio”

NVIDIA przy współpracy z STGU zaprasza na ogólnopolski konkurs na projekt graficzny tapety na pulpit (wallpaper).

Konkurs ma charakter otwarty i skierowany jest do osób fizycznych mieszkających w Polsce, w szczególności do projektantów oraz osób interesujących się projektowaniem. Zadaniem konkursowym jest przygotowanie twórczego i kreatywnego projektu graficznego tapety na pulpit (wallpaper) przedstawiającej wymarzone miejsce/środowisko, w którym uczestnik konkursu chciałby pracować. Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu maksymalnie 2 prace. Szczegóły dotyczące aplikacji dokładnie opisane są w regulaminie konkursu.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Firma NVIDIA to jeden z liderów branży komputerowej. Jest pionierem w dziedzinie obliczeń akcelerowanych przez procesory graficzne, które doceniają najbardziej wymagający użytkownicy komputerów na świecie - naukowcy, projektanci, artyści i gracze. Oferuje produkty, usługi i oprogramowanie wspierające wirtualną rzeczywistość, sztuczną inteligencję, profesjonalną wizualizację i działanie autonomicznych pojazdów.

NVIDIA Studio to platforma programowa i sprzętowa wykorzystująca technologie ułatwiające i zwiększające wydajność pracy twórczej, pomagająca twórcom realizować ich unikalne wizje. Jej elementami są między innymi wydajne karty graficzne Quadro RTX oraz GeForce RTX w laptopach i komputerach stacjonarnych, które przyspieszają tworzenie treści, a także dedykowane sterowniki Studio, które zapewniają najlepszą kompatybilność i wydajność dla aplikacji kreatywnych.

Prace konkursowe zgłaszać można do 8 listopada 2020 r. Zwycięzców wyłoni jury w składzie: Lena Pianovska (STGU), Mateusz Machalski (STGU), Maciej Mizer (Ars Thanea), Joao Abreu (NVIDIA), Jan Adryański (NVIDIA). Laureat pierwszego miejsca otrzyma nagrodę w wysokości 6 000 zł oraz laptopa Acer ConceptD 7 o wartości 9999 zł, drugiego – 6 000 zł, trzeciego – 5 000 zł. Przyznane zostaną również nagrody publiczności w wysokości 500 zł każda.

Więcej informacji znajduje się na stronie konkursu.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij