Hyper Scape: Season 2 – Platige Image prezentuje trailer drugiego sezonu gry Ubisoftu

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Hyper Scape: Season 2 – Platige Image prezentuje trailer drugiego sezonu gry Ubisoftu

Animacja jest drugą przygotowana przez Platige Image produkcją osadzoną w uniwersum gry studia Ubisoft. Dwuminutowy odcinek przedstawia wydarzenia mające miejsce w trakcie rozpoczęcia drugiego sezonu rozgrywek - opowiada o poważnej awarii, która doprowadza do wyłączenia całego wirtualnego świata.

Nowy odcinek jest rozwinięciem fabuły gry. Przedstawia wątki kilku postaci jak Javi, Nahari czy Amandine, oraz prezentuje nowe części świata, mapy, broń, postaci czy nawet skórki, które pojawią się w drugim sezonie.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Naszym celem było wypracowanie stylu, który łączyłby płynną animację 3D, stylizowane modele, przestrzenie oraz efekty specjalne z tym co oferuje sama gra. Koncentrowaliśmy się na tym, by stworzyć coś unikalnego, a jednocześnie współgrającego z produktem klienta – komentuje Mateusz Mizak, art director ze studia Platige Image.

– Od dawna chcieliśmy stworzyć mocno stylizowany projekt i w porozumieniu z Ubisoftem stworzyliśmy właśnie taką formę. Dążymy do tego aby każdy kolejny odcinek bardziej dopracowany, a styl coraz bardziej unikatowy – dodaje Bartek Kik, reżyser animacji z Platige Image.

W procesie animacji Platige Image korzystało również z pomocy mocapu, którego efekty ulegały mocnej ewolucji i stylizacji. Jednym z największych wyzwań, związanych z tym projektem, było wprowadzenie w życie pomysłów powstałych w procesie planowania tak, by efekty finalny był spójny i estetyczny, a także wykonalny w ustalonych ramach czasowych.

– Wszystko da się narysować, jednak odtworzenie tego w animacji czasami spędza sen z powiek. Jako, że zależało nam na unikatowej stylizacji, nie mogliśmy sobie pozwolić na sztampowe rozwiązania. Udało nam się dzięki świetnej pracy kreatywnego i zgranego zespołu – podsumowuje Bartek Kmita, CG supervisor w Platige Image.

– Dla całego zespołu to były 4 miesiące wytężonych i intensywnych działań. Bardzo dziękuję wszystkim i każdemu z osobna za pomoc i zaangażowanie w ten projekt. Efekt finalny pokazuje, że było warto - dodaje Hanna Drewek, producentka animacji w Platige Image.

Opublikowany w październiku trailer to druga przygotowana przez Platige animacja osadzona w uniwersum Hyper Scape.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij