Weronika Kuna obejmując stanowisko government affairs lead

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Weronika Kuna obejmując stanowisko government affairs lead

Weronika Kuna dołączyła do polskiego oddziału Microsoft jako dyrektor ds. relacji z sektorem administracji publicznej i rządem. Jako członkini zespołu CELA w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, będzie także odpowiedzialna za realizację polityki korporacyjnej firmy.

Przed dołączeniem do Microsoft Weronika Kuna pełniła funkcję dyrektor działu digital & fintech w CEC Government Relations. Zajmowała się m.in. konsultingiem i doradztwem dla firm w zakresie polityki publicznej, relacji z rządem i komunikacji strategicznej. Była współtwórczynią ImpactCEE, największego polskiego wydarzenia poświęconego gospodarce cyfrowej, gdzie pełniła funkcję szefowej ds. polityki publicznej i spraw rządowych, ściśle współpracując z administracją publiczną w cyfrowej transformacji tego sektora. Pracowała również w Narodowym Banku Polskim jako specjalistka w Departamencie Zagranicznym gdzie współpracowała m.in. z Europejskim Bankiem Odbudowy i Rozwoju (EBRD)

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Weronika Kuna jest absolwentką Stosunków Międzynarodowych na Uniwersytecie Wrocławskim oraz na Uniwersytecie Masaryka w Brnie. Była również doktorantką na Wydziale Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij