Jesienny trening z Under Armour – marka wypuszcza na rynek model Phantom 2.0

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Jesienny trening z Under Armour – marka wypuszcza na rynek model Phantom 2.0

Niezależnie, czy jesteś początkującym biegaczem czy starasz się przedłużyć stałą trasę o kilka kilometrów – nowe UA HOVR. Phantom 2 pomogą Ci w osiągnięciu własnego celu. To najbardziej wszechstronne buty biegowe.

UA HOVR Phantom 2 to ulepszony projekt poprzednich modeli z tej serii, który pozwala na wyższą funkcjonalność w trzech obszarach: amortyzacji, dopasowania i współpracy z aplikacją UA MapMyRun. Cholewka dopasowana niczym skarpetka, wsparcie śródstopia oraz sprężysta podeszwa czynią UA HOVR Phantom 2 najszybszą, ale też najwygodniejszą innowacją do tej pory. Jeśli szykujesz się do pobicia rekordu lub starasz się przebiec dany dystans bez zadyszki, aplikacja MapMyRun stworzy spersonalizowany plan treningu, który pozwoli Ci to uzyskać.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Chcieliśmy, aby nowe UA HOVR Phantom 2 były tak zaawansowane technicznie, jak to możliwe. Innowacyjna trakcja i amortyzacja pozwoliły nam ulepszyć podeszwę. Projektując cholewkę, skupiliśmy się na jej dopasowaniu i oddychalności. Z nimi jesteś gotowy do startu – powiedział Ed Wallace, projektant obuwia biegowego Under Armour.

Grubsza warstwa amortyzacji UA HOVR zapewnia większy zwrot energii podczas biegu i pozwala na miękki, sprężysty krok. Dzięki niej nawet biegnąc po chodniku odczuwasz wyłącznie komfort. Amortyzująca podeszwa HOVR tworzy idealną równowagę między miękkim lądowaniem, a sprężystym wybiciem, by biegacz otrzymywał potrzebne wsparcie bez utraty szybkości. Każdy detal UA HOVR Phantom 2 zaprojektowano dla bardziej gładkiego biegu – aż po wyściółkę inspirowaną kolarskimi spodenkami z amortyzującym wypełnieniem.

Zaprojektowany anatomicznie kołnierz, bardziej oddychająca cholewka i ulepszona technologia siatkowa sprawiają, że UA HOVR Phantom 2 dopasowują się do stopy niczym skarpetka. Głębsze niż w poprzednich modelach wcięcie komfortowo obejmuje kostkę i ułatwia zakładanie. Sprężysta wyściółka SpeedForm 2.0 i formowana wkładka zapewniają amortyzację i wsparcie ze wszystkich stron. Wzmocnienie na palcach i śródstopiu wzbogacono o perforacje, by pozwolić stopom oddychać nawet w najgorętszym punkcie trasy.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij