Rekordowa edycja The Lidl Way to Career – aż 70% stażystów kontynuuje współpracę z siecią

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Rekordowa edycja The Lidl Way to Career – aż 70% stażystów kontynuuje współpracę z siecią

Każdego roku w ramach programu stażowego The Lidl Way to Career sieć Lidl Polska daje szansę młodym osobom na zdobycie pierwszych zawodowych doświadczeń. Edycję 2020 sieć określa jako wielki sukces – aż 70% stażystów kontynuuje współpracę w ramach struktur Lidl Polska.

W ramach programu The Lidl Way to Career przez 3 miesiące grupa studentów i absolwentów zdobywała niezwykle cenne, pierwsze doświadczenie zawodowe. O zakwalifikowanie się do programu stażowego starało się ponad 1000 młodych osób. Z uwagi na pandemię rekrutacja była prowadzona zdalnie. Rezultat? 43 zatrudnionych stażystów, którzy mogli zdobyć nowe doświadczenia, nauczyć się samodzielności przy realizowaniu projektów oraz otrzymać wynagrodzenie w wysokości 3300 zł brutto miesięcznie.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Bardzo nas cieszy, że po ostatniej edycji The Lidl Way to Career zespół Lidl Polska powiększył się o 28 nowych pracowników centrali i 2 pracowników biur sprzedaży. To aż 70% stażystów – wynik, którego w historii programu jeszcze nie mieliśmy. Jest to dowód na to, że mimo dynamicznej sytuacji rynkowej jesteśmy stabilnym pracodawcą, otwartym na młode talenty – mówi Weronika Komorowicz, koordynatorka projektu The Lidl Way to Career.

Podczas programu stażowego uczestnicy mogli przekonać się, jak firma funkcjonuje od wewnątrz. Stażyści tegorocznej edycji realizowali własne projekty w działach m.in. takich jak controlling, administracja zakupów, zarządzanie akcjami tematycznymi, logistka, prawnym, zakupów.

Sieć zaznacza, że mimo trudnych warunków związanych z epidemią udało się zrekrutować stażystów i przeprowadzić staż na wysokim poziomie. Projekty, które prowadzone były przez stażystów biorących udział w programie, zostały wprowadzone w życie i usprawniają pracę sieci.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij