15 tysięcy dla poznańskiego klubu Blue Note od Good Taste Production

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
15 tysięcy dla poznańskiego klubu Blue Note od Good Taste Production

Zainaugurowana w maju 2020 roku akcja ma swój finał w październiku. Do rąk właścicieli kultowego poznańskiego klubu jazzowego trafiła właśnie suma, która ma pomóc w utrzymaniu się na powierzchni w trudnym czasie pandemii.

15 tysięcy złotych to efekt zbiórki pieniędzy przez zaprzyjaźnioną agencję koncertową Good Taste Production. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– W trakcie ostatniego pół roku zachęcaliśmy do tego, aby zakupione przed ogłoszeniem pandemii bilety zachowywać. Część zysku z każdego zatrzymywanego biletu była przekazywana do puli, która miała trafić później do klubu Blue Note – mówi Magda Krzanowska, kierowniczka Działu Promocji. 

Kilkanaście tysięcy złotych zostanie przeznaczonych na bieżące opłaty oraz inne cele niezbędne do prowadzenia nieprzerwanej działalności klubu.

Poznański Blue Note rozpoczął swoją działalność w lutym 1998 roku. Pierwszym koncertem, który zorganizowano był występ Kwartetu Jana Ptaszyna Wróblewskiego. Blue Note powstał w pomieszczeniach, w których przez blisko sto lat mieściła się kotłownia ogrzewająca wielki gmach poznańskiego Zamku. Odbyły się tu już tysiące koncertów, a wśród wykonawców znaleźli się zarówno niemal wszyscy polscy jazzmani, jak i sławy zagraniczne, m.in.: Mike Stern, Kenny Garrett, Kurt Elling, Ravi Coltrane, John Scofield, Pat Metheny, Billy Harper, James Carter, Cindy Blackman Santana i wielu, wielu innych. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij