Rusza wyjątkowa akcja Komitetu Ochrony Praw Dziecka i We Love Beds & We Love Candles

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Rusza wyjątkowa akcja Komitetu Ochrony Praw Dziecka  i We Love Beds & We Love Candles

KOPD razem z We Love Beds & We Love Candles rozpoczyna wspólną akcję. Każdy, dokonując zakupu w e sklepie (welovebeds.pl), a chcąc wesprzeć naszą organizację, powinien wpisać kod KOPD.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Dzięki zebranym środkom finansowym KOPD może nadal udzielać kompleksowej i bezpłatnej pomocy dzieciom i ich rodzicom, opiekunom. Szczególnie teraz, w tak trudnym dla wszystkim czasie, jest to niezwykle ważne.

– Jako właścicielka marki We Love Beds & We Love Candles zawsze starałam się zmienić świat na lepszy. Moje marki tworzą produkty przyjazne światu, ekologiczne i bezpieczne dla użytkowników. Chciałabym, żeby dobro miało szerszy zasięg, bardziej namacalny. Dlatego zdecydowałam się wesprzeć KOPD, by wraz z Wami wspierać dzieci. To w nich nadzieja na zmianę świata, ale musimy im pomóc rozwijać się w otoczeniu miłości, troski i Bezpieczeństwa – mówi Pani Małgorzata Pasierbska.

To kolejna akcja Komitetu Ochrony Praw Dziecka. W czerwcu br. została przeprowadzona m.in. licytacja spotkań z Gwiazdami na rzecz podopiecznych Komitetu – Kawa z Gwiazdą w szczytnym celu. W akcji brały udział m.in. Magdalena Różczka, Beata Tadla, Anna-Maria Sieklucka, Katarzyna Bosacka i Artur Andrus, Maciej Dowbor. Dochód z licytacji prywatnych spotkań z Gwiazdami, został przeznaczony na przeciwdziałanie przemocy domowej oraz na pomoc dla rodzin potrzebujących w czasie kryzysu.

Również w czerwcu, odbył się koncert #StwórzmyŚwiatPrzyjaznyDziecku, a we wrześniu Gala i webinarium „Troska o dziecko w czasach pandemii. Uroczyste podsumowanie wyników XVIII edycji Konkursu Świat Przyjazny Dziecku”.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij