Komputronik Gaming i Fundacja Komputronik ponownie włączają się w Gra Paczka

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Komputronik Gaming i Fundacja Komputronik ponownie włączają się w Gra Paczka

Środowisko gamingowe znów jednoczy siły, by pomóc tym, którzy mieli mniej szczęścia. Już 12 listopada rozpocznie się kilkudniowy maraton streamów Gra Paczka ze zbiórką finansową na rzecz Szlachetnej Paczki.

Charytatywny stream rozpocznie się w czwartek 12 listopada o godzinie 15:00, a zakończy 15 listopada o północy. W trakcie ponad 60 godzin relacji na żywo uczestnicy będą mogli wesprzeć Szlachetną Paczkę poprzez donacje czy udział w konkursach. Do wygrania będzie sprzęt gamingowy (komputery, podzespoły, akcesoria) oraz unikatowe kolekcjonerskie gadżety, takie jak figurka Ciri czy zestawy z gier, w tym np. Wiedźmin 3: Dziki Gon (edycje kolekcjonerskie).

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W event zaangażują się znani gracze i influencerzy z sieci gamingowych Fantasyexpo, Gameset oraz JaRock, w tym m.in. AlbanPL, Bonkol, Dreuuu, Flamy, Kaftann, Kycu, Lempiank, Lariss_price, Łosiu, MegsonPeskson, Miniuwa, Mordora NieDaRadek, Niklaus Pieron, Nieuczesana, Neviina, Ospanno, Pan KuBaka, PLKD, Rock, Sakebini, Seto, SirMisiek, SouShibo, Tivolt, Tutek, Wonziu, Vuzzey, xEmtek, Yuuhi i Ziemniak.

Prawdziwą gratką dla tych, którzy wezmą udział w konkursach, a wyczekują premiery Cyberpunk 2077, będą nie tylko egzemplarze książek, ale także edycja kolekcjonerska Cyberpunk 2077. Do wygrania będą także zestawy z gadżetami Cyberpunk (torba, plakat, zimowa czapka i przypinki).

Pierwsza edycja Gry Paczki odbyła się w maju 2020. Dzięki solidarności i zaangażowaniu ponad 80 streamerów event zakończył się ogromnym sukcesem. Zebrano ponad 330 tys. złotych na pomoc wykluczonym cyfrowo dzieciom, które podczas lockdownu miały ograniczony dostęp do nauki zdalnej i kontaktu z rówieśnikami.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij