Stowarzyszenie Twórców Grafiki Użytkowej rozpoczęło nabór do pilotażowej edycji Programu Mentoringowego

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Stowarzyszenie Twórców Grafiki Użytkowej rozpoczęło nabór do pilotażowej edycji Programu Mentoringowego

Mentoring uznawany jest współcześnie za jedną z najlepszych metod rozwoju osobistego i zawodowego. Ze względu na dwustronne działanie obejmuje zarówno podopiecznych, jak i mentorów. Koncepcja Programu Mentoringowego STGU zrodziła się z potrzeby dzielenia się wiedzą i doświadczeniem w celu wzajemnej edukacji.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Jako stowarzyszenie czujemy się odpowiedzialni za stworzenie projektu umożliwiającego nawiązanie kontaktów branżowych i wymianę doświadczeń w kameralnym środowisku. Dodatkowo wierzymy, że program będzie źródłem inspiracji zarówno dla mentees, jak i mentorów. Do udziału zaprosiliśmy mentorów mentorów gotowych podzielić się swoimi przemyśleniami, którzy są otwarci na dialog i ciekawi waszych doświadczeń. Chcielibyśmy aby nasz program mentoringowy stał się platformą do wzajemnej wymiany myśli, kreatywnych rozmów i szerzenia dobrych praktyk w naszej profesji. Wierzymy, że mentoring jest formatem, który zainicjuje wiele interesujących relacji i zainspiruje uczestników do dalszych kreatywnych działań – mówią przedstawiciele STGU.

INFO W PIGUŁCE:

  • 2-16.11.2020 – przyjmowanie aplikacji
  • 17.11-01.12.2020 – parowanie Mentees z Mentorami
  • 2-3.12.2020 – wyniki aplikacji
  • 3.12-30.03 – spotkania mentoringowe
  • 31.03.2020 – zakończenie I edycji Programu

Jeśli chcesz zgłosić się jako mentee do Programu Mentoringowego STGU, odwiedź tę stronę, na której już wkrótce znajdziesz link do formularza aplikacyjnego wraz z regulaminem. Czas na aplikację masz do 16.11.2020 do godziny 23:59. 

Mentorem może zostać każda osoba z doświadczeniem w swojej dziedzinie projektowania, która chciałabym podzielić się swoją wiedzą z innymi. Jeśli chciałabyś/chciałbyś dołączyć do naszego programu jako Mentor w tej lub przyszłej edycji, wyślij maila na adres [email protected].

W grudniu 2020 roku 20 mentorów zostanie połączonych w pary z podopiecznymi wybranymi na podstawie nadesłanych aplikacji. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij