„Bitwa o Empik”: Marka w humorystyczny sposób komentuje zamieszki podczas Marszu Niepodległości

„Bitwa o Empik”: Marka w humorystyczny sposób komentuje zamieszki podczas Marszu Niepodległości

Podczas odbywającego się w Warszawie 11 listopada br. Marszu Niepodległości, nieopodal pewnego sklepu marki Empik doszło do starcia między chuliganami a warszawską policją. Sieć skomentowała to w humorystyczny sposób.

Z okazji Narodowego Święta Niepodległości jak co roku w Warszawie odbył się Marsz Niepodległości. W pewnym momencie, przy wejściu do sklepu marki Empik przy ulicy Nowy Świat doszło do poważnego starcia między chuliganami a warszawską policją. Zdjęcia oraz nagrania ze zdarzenia szybko obiegły media społecznościowe, a z uwagi na to, że całość wyglądała naprawdę groźnie, internauci nadali zajściu nazwę „Bitwa o Empik”.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Sama marka postanowiła nie pozostać obojętna na starcie, do którego doszło przy jednym z jej sklepów. Na facebookowym profilu empik bilety pojawił się post, w którym sieć w humorystyczny sposób skomentowała całe zajście.

„Drodzy Panowie! My też tęsknimy za koncertami i chcielibyśmy jak najszybciej znaleźć się pod sceną. Dlatego sugerujemy łatwiejszy i bezstresowy sposób zakupu biletów. Bezpośrednio na www.empikbilety.pl” – napisała marka w „oświadczeniu”.

Nie trzeba chyba dodawać, że reakcja marki podbiła serca internautów i była jedynym miłym akcentem dotyczącym wczorajszego zdarzenia podczas Marszu Niepodległości.

PS

Pandemia koronawirusa w znacznym stopniu wpłynęła na branżę rozrywkową – czy rozwiązaniem problemu może być przeniesienie tradycyjnych wydarzeń do online’u? Jakie są tego zalety, a jakie wady? Na ten temat rozmawiamy z Marcinem Maćkiewiczem, managerem działu eventów w Empiku.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij