Dobry Temat z Karolem Okrasą – premiera autorskiego podcastu Lidl Polska

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Dobry Temat z Karolem Okrasą – premiera autorskiego podcastu Lidl Polska

Ekonomia, ekologia czy trendy żywieniowe – to tylko wybrane z tematów, o których z zaproszonymi gośćmi będzie rozmawiał Karol Okrasa, gospodarz podcastu Dobry Temat. Lidl Polska zaprasza do poznawania nietuzinkowych zagadnień, które przybliżą nam eksperci z różnych dziedzin.

Skąd się biorą ceny? Co robić, aby nie marnować żywności? Jak będą wyglądały zakupy w niedalekiej przyszłości? Jakie rozwiązania ekologiczne stosuje się w sklepach? Tych i wielu innych ciekawostek ze świata Lidla dowiemy się z podcastu – cykliczny program pod tytułem Dobry Temat poprowadzi Karol Okrasa. W każdym odcinku poznamy ekspertów w swoich dziedzinach oraz różne ciekawe osobistości, które wspólnie z Karolem przybliżą nam „dobre tematy”.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– W Lidl Polska zależy nam na otwartej komunikacji z naszymi klientami. Wiemy, że to w jaki sposób funkcjonują sklepy, skąd tak na prawdę biorą się towary na półkach i co wpływa na ich cenę jest bardzo interesujące dla wielu osób. Podobnie jest z ekologią czy niemarnowaniem żywności. Mamy nadzieję, że podcast „Dobry Temat” prowadzony przez Karola Okrasę będzie dla naszych klientów atrakcyjną propozycją, z której zaczerpną wielu wartościowych treści. Jako sieć współpracujemy z Karolem już od wielu lat, jesteśmy przekonani, że nikt inny lepiej niż on nie poprowadzi „Dobrego Tematu” – zachęca Aleksandra Robaszkiewicz, head of corporate communications Lidl Polska.

Pierwszym gościem Karola Okrasy będzie Jagna Niedzielska, propagatorka zero waste, czyli życia według szeroko pojętej zasady niemarnowania. Jagna jest orędowniczką wykorzystywania w kuchni wszystkiego co nadaje się do spożycia i zachęca do kreatywnego gotowania z resztek. Dowiemy się zatem jakie są fakty dotyczące wyrzucania żywności w Polsce, ale również co robić by w naszej kuchni nic się nie marnowało. Jagna często pokazuje, że planowanie zakupów i posiłków, a także umiejętne wykorzystanie całości produktu nie tylko wpływa na nasze lepsze gospodarowanie zapasami, ale również ma znaczenie dla naszego domowego budżetu.

Podcast Dobry Temat ma swoją premierę już 16 listopada. Ciekawych rozmów można słuchać na wszystkich popularnych serwisach streamingowych, czyli YouTube Lidl Polska, Spotify, Google Podcasts, Apple Podcast. Wszystkie odcinki będzie można znaleźć również na www.lidl.pl/podcast, gdzie dodatkowo będą opisane.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij