Virtual Set – Platige Image organizuje warsztaty online

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Virtual Set – Platige Image organizuje warsztaty online

W dniach 16-27 listopada odbędą się zorganizowane przez Platige Image warsztaty online skierowane do odbiorców biznesowych. Uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z pierwszym w Polsce w pełni zintegrowanym systemem kamera – ledwall, wykorzystywanym w czołowych studiach filmowych.

Celem warsztatów jest zaprezentowanie pierwszego w Polsce w pełni zintegrowanego systemu kamera – ledwall oraz jego możliwości. Unikalną funkcją rozwiązania jest to, że wyświetlane na ekranie grafiki pracują z kamerą w czasie rzeczywistym, co pozwala na wprowadzanie zmian bezpośrednio na planie. Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu technologii real-time rendering i Unreal Engine.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Technologia ta jest przełomowym rozwiązaniem zarówno dla świata reklamy, jak i filmu czy telewizji. Dzięki naszemu doświadczeniu jeśli chodzi o grafikę i animację oraz specjalistycznej wiedzy, jesteśmy w stanie zbudować dowolne fotorealistyczne środowisko. To pozwala na realizację zdjęć w każdej lokacji na świecie – opisuje Marek Jankowski, head of broadcast Platige Image.

W trakcie trwania warsztatów specjaliści Platige Broadcast zaprezentują wachlarz możliwości set-upu, a także odpowiedzą na wszystkie pytania. Wydarzenie powstało we współpracy z Ludwig Kameraverleih, Non Stop Film Service, PRO4MEDIA, Vizrt oraz STUDIOTECH Poland.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij