PUMA przedstawia kolekcję Super Mario 3D All-Star

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
PUMA przedstawia kolekcję Super Mario 3D All-Star

Już niebawem do sprzedaży trafi druga odsłona współpracy marki PUMA z Super Mario. Kolekcja została stworzona z okazji 35. rocznicy powstania serii Super Mario Bros. i opiera się na kolorystyce oraz elementach graficznych zaczerpniętych z tej kultowej gry.

Inspiracją dla linii odzieży i obuwia jest gra Super Mario 3D All-Stars™, w której znajdują się trzy z największych przygód Mario: Super Mario 64™, Super Mario Sunshine™ i Super Mario Galaxy™. Współpraca obejmuje jedne z najbardziej charakterystycznych sylwetek PUMA: Clyde, Future Rider, RS-Fast oraz model koszykarski, którego ambasadorem został J. Cole, czyli RS-Dreamer. W propozycjach odzieżowych znajdziemy koszulki i bluzy dopasowane do poszczególnych butów z kolekcji.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Future Rider Super Mario 64 jest inspirowany pierwszą przygodą 3D Super Mario. Konstrukcja cholewki nawiązuje do rozpoznawalnego czerwono-niebieskiego stroju Mario, jego czapki Wing Cap i palety kolorystycznej gry. Dodatkowo pojawiają się takie detale jak: zestaw klocków na podeszwie środkowej, zdobienie w postaci skrzydeł na pięcie oraz zawieszka Super Mario 64.

Przygody kultowego hydraulika na tropikalnej wyspie Isle Delfino stanowiły główną inspirację dla projektu Clyde oraz RS-Dreamer Super Mario Sunshine, który oferuje technologię PUMA Hoops. Oba modele zawierają detale z gry, takie jak F.L.U.D.D., Shine Sprites czy ogólna kolorystyka. Model Clyde posiada także zawieszkę Mario.

W 2007 roku światło dzienne ujrzała gra Super Mario Galaxy, która przeniosła Mario w kosmos. Paleta kolorów modelu RS-Fast to mieszanka czerni, fioletu, bieli i metalicznego srebra z galaktycznym nadrukiem, nawiązujących do tej edycji gry. Pomocnik Mario, Luma, jest wyraźnie widoczny w całym projekcie.

Zwieńczeniem kolekcji będzie pojawienie się na początku grudnia butów Future Rider Nintendo Entertainment System™, będących hołdem dla oryginalnej konsoli Nintendo. Model pojawi się w rozmiarach dla niemowląt, dzieci i dorosłych. Kolorystyka obejmuje odcienie szarego, czerni oraz czerwieni i bezpośrednio nawiązuje do kultowej konsoli. Metka na języku buta przedstawia okładkę pierwszej w historii gry Super Mario Bros. Inne zabawne ozdoby to np. przyciski zasilania i resetowanie oraz zawieszka w kształcie klasycznego kontrolera NES.

Wszystkie modele z serii Super Mario 3D All Star dostępne będą w sprzedaży od 27 listopada. Model Future Rider Nintendo Entertainment System pojawi się 4 grudnia. Wszystkie modele dostępne będą w oficjalnych sklepach PUMA, za pośrednictwem PUMA.com oraz w wybranych sklepach partnerskich.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij